KAOS İŞBİRLİKÇİLERİ YİNE İŞBAŞINDA

Zurnanın zırt dediği yere geldik!

            Yedi düvel yine ayakta…

            Başı da Y-CHP çekiyor her zamanki gibi!

            “Tek adam”, “diktatör” dedikleri bugünkü Cumhurbaşkanına Meclisin yolunu elinle açacaksın, “Saraya gitmem” diye tutturup herkesten önce sen gideceksin…

PKK/HDP’yi meclise taşıyacaksın, terörist cenazelerinde cirit atacaksın…

“Atatürk partisiyiz” diye laflar edip ne kadar bölücü varsa dolduracaksın…

15 Temmuz’da başına tuğla düşünce ne yapacağını şaşırıp saklanbaç oynayacaksın, o gecenin karanlığını aydınlığa çeviren Bahçeli’ye laf etmeye kalkacaksın!

Baykal, iyice bunama alametleri gösteriyor artık!

Hiç kendisini ve Y-CHP’yi sorgulamıyor.

Sadece konjonktür gereği sonradan Yenikapı mitingine katılıp sonra hiçbir emare göstermeyen, inadına ne milli meselelerde ne de terörle mücadelede “devlet”in yanında olmayan kaset genel başkanı Kılıçdaroğlu’na iki kelam etmiyor.

Sözde “Halkçı”lar ama Türk Milletinin iradesine güvenmeyip ahkam kesen, demokrasi havarisi kesilen Y-CHP’ye lafı yok ama Bahçeli ve MHP’yi hedefe koymuş, Türklük, milliyetçilik nutukları atıyorlar… Yerseniz!

*

Bahçeli’nin millet ve devletin ve bekası uğruna partisini düşünmeden yaptığı çalışmaların Türk milleti nazarında bulduğu karşılık, hepsini de tedirgin etti.

Baksanıza mesele “sosyalist enternasyonel” CHP’li Umut Oran’a kadar düşmüş:

“Okullarda “Türküm” diye başladığı için “Andımız”ı kaldıranlara, Türk Milleti ifadesinin “ırkçılık” olduğunu öne sürenlere, tabelalardan T.C. ibaresini kaldıranlara karşı MHP milletvekilleri tarihi bir cevap vermelidir. Başkanlığa “evet” oyu verenler “Türk Töresini de paspas edenler olarak tarihe geçecektir.”

Y-CHP telaşlıdır!

Semih Yalçın beyin dediği gibi, “Ana muhalefet partisi, MHP’ye kaybettiği inisiyatifi yeniden kazanmaya çabalamakta ve çözüm üretme noktasında yapıcı tavır sergileyen partimizin altını oymaya çalışmaktadır.

Ya Kürtçü Hasiplan’a ne demeli? Attığı twite bakın:

“Ülkücüler yol ayrımında YARIN Ya AKP'ye katılacak evet diyecekler Ya da HAYIR deyip yeni bir yol bulacaklar..! BEKA meeslesi...! ÜLKÜCÜLER ŞANTAJ KASETLERİNİ PİYASAYA SÜRENLERİ AFFETMEYECEK..! benden söylemesi, tecrübe konuşur...!”

Sırtımıza hançer saplamaya kalkan bu devşirmerler, nedense şimdi Ülkücülerden medet bekliyor!

Ülkede eyalet, sözde Kürdistan naraları atan bu bölücüler, madem ki bu anayasa taslağı “eyalet sistemi”ni getirecek, Kürtçüler neden karşı çıkıyor?

Anlayabilen varsa beri çıksın!

MHP ve Ülkücü Hareket’e yine kumpas kuruyorlar…

Üstelik bu Kürtçü şarlatan bir not daha düşmüş:

Ben Türkiye'de Devrimciler ile Ülkücülerin bitmesini istemem Çünkü Vicdan sahibidirler onlar...yeri gelince doğru tavır alırlar...!”

Vay be!

*

Ortalığı iyi analiz etmeli Türk milliyetçileri…

Aynen 7 Haziran’dan 15 Temmuz’a kadarki kaos döneminde MHP üzerinde oynanan oyunlar tekrar hortlatıldı. İçerideki hainler, dışarıdaki Doğancı, Fetöcü nankör işbirlikçiler mesaide…

Milliyet’ten Tezkan efendi fala bakmış yine.  Güya, “AKP ve MHP koalisyon kurmuş ve bu sadece siyasi alanda değilmiş, devletin her kademesindeymiş. AKP ve MHP ortak listeyle sandığa gidecekmiş!”

İşbirliği, Fitneçağ denilen zerzevat gazetesinde boy boy MHP-HDP fotoğrafı yayınlayacak kadar fitne çukurunda da kendini gösteriyor.

İki arada bir derede fırıldağa dönmüş Mansur efendinin adaylığını bile haber yaparak kafa karıştırmaya yöneldi.

Kaos rantçıları son kozlarını iyi oynamak için el ele…

S.Oğan ve trolleri de faaliyete geçti bu işbirliği içinde.

S.Oğan efendi, MHP teşkilatını “Mutlu azınlık” diye niteleyecek kadar aklını kiraya vermiş…

Ve hikmeti kendinden menkul S.Oğan ağa, “Meclisten geçmeyecek, elimizden geleni yapacağız” diye de horozlanıyor…

Hala yurt dışında kaçak dolaşan, Esenboğa tarlalarının köstebeği İsmayıl efendi de katılmış kaos ateşine, birilerinin parasıyla elini yüzünü toplamaya çalıştığı lağıma dönmüş haber sitesinde kusmaya devam ediyor.

Utanmadan yarım aklıyla bir de yazı yazmış İsmayıl… Diyor ki, “Türkiye bugün çok zamansız bir sistem değişikliğine gitmektedir”

Eee Ismayıl, zamanı 15 Temmuz’da Ablan Başbakan olunca mı gelecekti?

Gelelim Özdağ ve yancısı Halaçoğlu’na…

MHP’den atılmış, hala 3-5 vekil kandırabilir miyim diye debeleniyor Özdağ.

Bu “vefasızlığın anıtı adam, “Tarih Bahçeliyi affetmeyecek” diye ahkam kesmeye devam ediyor. Be Özdağ, Ülkücüler seni affedecek mi?

Hele sen 15 Temmuz akşamı önce kimleri aradığını bir anlat da Ülkücler dinlesin, ondan sonra tarihe bakarız!

Halaçoğlu ise, “Evet demek vatana ihanettir” kehanetinde bulunmuş! Nasıl bir siyasetçidir anlamak zor. Fikirlerini beğenmediğin partide niye hala duruyorsun be adam?

*

Yine tarih tekerrür ediyor.

Yine MHP saldırı altında, yine Ülkücüler üzerinden oyun oynuyor taşeronlar…

Bunca saldırı, MHP ve Bahçeli’nin yine doğru yolda ve yine haklı çıkacağının delilleri..

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.