'Kılıçdaroğlu dönemi artık bitmiştir'

Çok net söylüyorum Kemal Kılıçdaroğlu partide 1 kişiyi bile "kendi isteği" ile kapı önüne koyamaz!

CHP'de "değişim" fitilini kadınlar ateşlemiştir...Şimdi de öyle oldu.

Baykal'ı "Nesrin" götürmüştü...Kılıçdaroğlu 'nu da "Böke" mi götürecek? Zamanla göreceğiz...Daha önce de Emine Ülker Tarhan ayrılıp parti kurmuştu.

16 Nisan referandunumu fırsat bilen hizip başları, Baykal, İnce, Sağlar, Böke, Feyzioğlu yollara düştüler, CHP'de isyan fitilini ateşlediler

FETÖ CHP'yi kasetle rehine almış, Kılıçdaroğlu 'nun kulağına kim neyi fısıldamışsa, onu yapmaya başlamıştı, 15 Temmuz kalkışmasına "tiyatro" diyordu.

Baykal, kaset rezaletiyle CHP koktuğundan gitmiş, yerine Kılıçdaroğlu gelmişti. O da CHP hüsranını önleyemedi. 8 seçim kaybetti.

CHP'li vekillerin her biri bir hizbin temsilcisi gibiydi. Her kafadan bir ses geliyor. FETÖ, PKK, DHKP-C'nin arka bahçesi olmuşlardı.

CHP'nin 16 Nisan'a kadar uydurdukları yalanlar, bu hizip savaşlarının habercisiydi. Baykal, "Evet çıkarsa CHP biter"diyordu, öyle de oldu.

CHP ektiği hizbi biçiyor. Yıllarca millet için olumlu hiç bir şeye EVET demedi.

Fetö Mustafa Kemal'in kurduğu CHP'yi bile ele gecirdi.Fetö CHPyi kaset kumpasıyla dizany etti,başınada imam olarak Kılıçdaroğlunu getirdi.

Kılıçdaroğlu Fetönün CHP imamıdır, mevcut CHP fetönün kalelerinden biridir, açıkca 15 Temmuz darbesine de lideriyle destek vermiştir.

Gelelim AK partiye. Heryere sızan Fetö, 15 yıldır ülkeyi tek başına yöneten AK partiye mi sızmadı. Tabiki sızdı, hemde her seviyeye.

Fetö Milli Görüşe sızma projesine özellikle 2001'den sonra hız verdi. Bu çercevede gelecek vaad eden bir çok Milli Görüşcüyü devşirdi

Hasıl-ı kelam, Fetö kumpas ve devlirme metoduyla AK partinin her seviyesine sızdı ve hala da çok etkin. Henüz temizlik yapılmadı.

Fetö kumpas ve devşirne yöntemini MHP'de de kullandı ve başarılı oldu. Akşener-Ogan-Özdağ projesi Fetönün MHPyi ele geçirme projesiydi.

Türkmen beyi ve onun yanında ölümüne duran Kürşatın 40 atlısı olmasaydı MHP çoktan ele geçirilmişti. Tehlike hala geçmiş değil.

Fetö, Saadet ve BBP'nin tarlalarını özenle sürdü ve başardı.Saadet Erbakan hocadan, BBP'de Şehid Muhsinden başkandan
 sonra maalesef düştü

Fetönün siyaseti ele geçirme oyununu iki lider bozdu; Erdogan ile Bahçeli ve bu iki liderin yanında duran bir avuç serdengeçti.

Sıkı durun, en süprizini söylüyorum: Fetö HDP hatta PKKya bile sızdı. Çok fetöcü heval var, Kandilde bile. YPG'ye hiç girmiyorum.

Ömer Halisdemir toprak altında yatarken,
Kadir Topbaş'ın damadı tahliye olur.
Kısa,öz ve acı verici,
Türkiye'de adalet budur...!

Darbeciler için hainler mezarlığı kuralım de ama damadını haince raporla salıverilmesini sağla.
bu terazi bu kadar sıkleti çekmez. Biline..

Yaprak döken ağaç ağlamaz! Bilir ki, baharla beraber yeniden yeşerecektir. Fakat 16 Nisan’da tel tel dökülenler bir daha yükselemeyecektir.

Bizimle uğraşıyorlardı! Üzerimizde hesap yapıp oyun oynuyorlardı. Ne oldu? “Etme kulum bulursun, inileme ölürsün.”

Etme bulma dünyası! Çürük iple kuyuya inenler, bunu maharet gibi sunanlar nihayetinde düdük olur onun bunun ağzında öterler.

Moral yıkarlar, ara bozarlar, sahte kurtarıcılıkla tertemiz duyguları kirletirler. Çünkü kendi vicdanları kararmış, ruhları kapanmıştır.

Bakarsanız büyük bir dava adamı pozu verirler. Gerçekte koca bir hiçtirler. İşlettikleri dedikodu şantiyesi, kaynattıkları fitne kazanıdır.

Bu tipleri her alanda görürsünüz,her seviye ve mevkide varlıklarına şahit olursunuz.Çalımlarıyla dünyaya meydan okurlar,aslında yokturlar.

Liderimle gurur duyuyorum benim Liderim dün ne dedi ise bugün aynısını söylüyor o kimsenin dizinin dibine oturmadı.

Liderimiz Devlet Bahçeli her zaman olduğu gibi yine haklı çıktı eminim hep haklı çıkacaktır varol bilge lider sağol Türkmen Bey'im.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.