MERAL’İN ARKASINDAKİ KIRAÇ!

Meral Akşener'in kuracağı partinin önceliği "Laiklik" olacakmış!

Öyle ise bu parti tutar(!)

Milletin EN ÇOK İHTİYAÇ DUYDUĞU da bu zaten (!)

İşin arka cephesindeki kişiler…

Mesela İnan Kıraç’a soralım:

“Sayın İnan Kıraç, aile dostunuz olan Akşener'in MHP içinde başkanlık yarışına girmesini teşvik ettiniz mi? O sürece destek verdiniz mi?”

“Sayın İnan Kıraç, tüm bu süreçte Meral Akşener'in siyasi çalışmalarının finansmanını siz mi sağladınız?”

“Sayın İnan Kıraç, Akşener'in yeni parti kurma kararı almasında sizin çok etkili hatta belirgin rol oynadığınız söyleniyor, bu doğru mu?”

“Sayın İnan Kıraç, Akşener'in kuracağı partinin tüm finansmanını sağlama konusunda Akşener ve ekibine vaatte bulunduğunuz doğru mu?”

“Sayın İnan Kıraç, Doğan medya özellikle de Hürriyet gazetesi üzerinden Akşener’in PR çalışmasını yaptırdığınız da doğru mu?”

Hâsıl-ı kelam…

“Sayın Kıraç, Akşener'in arkasındaki asıl gücün ve yeni kurulacak partinin gölge liderinin siz olduğunuz iddiası doğru mu?”

İşin içinde neler olduğunu görmeli artık Ülkücüler…

Meral Akşener bir Pensilvanya projesidir.

Kararlı lider Devlet Bahçeli, balonu patlattı, eğlence bitti. Bulanık suda balık avlamayın. MHP ve Lideri Devlet Bahçeli o nedenle lince tabi tutuldu ve FETÖ Akşener projesini yürürlüğe koydu, o kirli kumpas da geri püskürtüldü...

Devlet Bahçeli'ye kimse Türklüğü ve onuru öğretmesin. Akşener'in bölücü FETÖ’ye hizmet ettiğini geç de olsa anladığınızda, Türk düşmanı iktidar sadece bizi kullanır. Dün olduğu gibi…

Muhalefet olarak, Türk milliyetçisi olarak hainin yanında olunmaz!

Meral Akşener’e Twitter’da Bahçeli’ye sataştıran FETÖ’nün terörist bölücüleri Ülkücüleri bölmeye, fitne çıkarmaya çalışıyor.

Devlet Bahçeli karşıtı taglar açanlar ve bu taglara yazanlar, FETÖ destekçisi Akşener'in avenesi olup din ve devlet düşmanıdırlar. Bu memlekette en tehlikeli kesim FETÖ ve Akşener karışımı yapı olmaya başladı. Fitne ve Fesat biraraya geldi.

Dikkatli olunmalı.. Her kim fitne, fesat ve fücurla vakit geçiriyorsa acınacak bir haldedir. İşleri güçleri fitne, fesat..

Akşener MHP’den ihraç edildi, en çok bunların sesi çıkıyor. Hiçbiri de sormuyor ki "yurtta sulh" ne iş?

Her zaman olduğu gibi, Ülkücü Hareketin üzerinden ucuz hesap yapıp, fitne ve fesat tohumu ekmeye çalışan Akşener’e sözümüz şu: HADDİNİ BİL!

Süreçte ülkücüler arasına ektiğiniz Meral fitne/fesat tohumunun vebali ağır, şehitlerin kanı ve ruhu boğar, ondurmaz sizi...

Yurtta sulh cihanda sulh olmadı, adalet mülkün temelidir o da olmadı; bakalım şimdi ne yumurtlayacaksınız?

Gördüğüm en yetenekli oyunculardan birisin Marul Hanım. Ülkücülerden uzak dur, yaklaşma yanarsın!

Tansu Çiller ile Abdullah Gül’ü 15 Temmuz töreninde görünce düşündüm! Zerre kuşkum yok mazallah Fetullah haini başarsaydı bu iki isim onların yanında olurdu. İkisini sosyal medyadan takip ediyoruz, bunlar emperyal güç ile konjonktürel güçlüye iltifat ederler.

Ondan önemlisi Fetullah bu iki isimden her zaman özel bir şefkat ve yardım görmüştür. Mesela FETÖ’nün altın yılı olan 1994 Tansu Çiller’in Başbakan olduğu dönemdir. Keza FETÖ ekonomik olarak Çiller ile büyüyüp serpilmiştir. Tansu ile Fetullah bana göre Amerikan kardeşidir. Bir yıl sonra; Nurettin Veren'in aracılığıyla Tansu Çiller'den Meral Akşener'in bakan yapılmasını isteyen de Fetullah Gülen'dir!

Ne at izi, ne it izi birbirine karışmış değil. İz belli: Turgut Özal, Tansu Çiller, Abdullah Gül, Meral Akşener, Fetullah Gülen diye gidi Akşener Bakan olduğunda bunun Fetullah Gülen'in Tansu Çiller'e telkiniyle olduğu ortaya çıktı.

Teşekkür mektubunda Nurettin Veren, “Fethullah Gülen'in talimatıyla Tansu Çiller'e Meral Akşener, Işılay ve Ufuk Söylemez'in bakan olmasını ben söyledim!” demişti. O zaman Meral Akşener çıksın "Beni Fetullah Hoca Nurettin Veren vasıtasıyla Tansu Çiller'e Bakan yaptırttığı yalan" desin, ama diyemez!

Fetullah'ın Meral Akşener'i Tansu Çiller'e Bakan yaptırması ile ilgili olayların çoğunu Gazetede an be an takip ettik.

Onu anladık da bu MHP safra atıklarına ne demeli?

FETÖ, DBP, HDP gibi hain örgütlerle aynı safta yer alan Meral Akşener, Ümit Özdağ, Koray Aydın ve Sinan Ogan'ı bu millet affetmeyecektir!

Son mahkeme kararından sonra hiçbirinin MHP ile bağı kalmamıştır.

Yakın zamanda da siyaset çöplüğünde birer isim olacaklardır!

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum