MHP lideri Bahçeli, MHP'nin kararı EVET'tir

MHP lideri Bahçeli, MHP'nin kararı EVET'tir,hiç bir güç bu kadarımızdan döndüremeyecektir ve sözümüzün eriyiz ve EVET'in arkasındayız.

Ha gayret yeni anayasa için EVET oy oranı yüzde 65'e doğru çıkarılabilir...Rehavete kapılmak yok...

EVET seline sebep olan faktörler : 15 Temmuz FETÖ kanlı kalkışması ve SEVR işgal planı...Milette "milli bir mutabakat" oluşturmuştur...

EVET seline sebep olan faktörler :1-Haçlı Avrupa'nın topyekün saldırıları, 2-FETÖ-PKK/HDP-DEAŞ-DHKP-C- TKP-MAOCU ve şer odakların retçiliği.

EVET coşkusunun temeli; 1-CHP'nin yalanları, 2-MHP-ÜLKÜCÜ-BBP-ALPEREN-MİLLİ GÖRÜŞÇÜLERİN dik duruşu, 3-Devlet Bahçeli sevgisi

Münafıkların fitnesi geri tepti, Milli Görüşçüler de EVET seline katıldılar...

Her şeyleri yalan, çelişki, iftira çamur. CB sistemi özerklik getiriyorsa PKK'nın EVET demesi gerekmez mi? Bu nasıl alçak bir çelişki böyle?

Şükrü Karatepe denen densiz bir zatın gafından hareket ederek "özerklik" iddiasını diline doladılar. Oysa üniter yapı esastır...

Oysa o gafı yapan zat, açıklamanın çarpıtıldığı açıkladı ve Devlet Bahçeli 'de "üniter yapıya karşı olanlar ilk önce karşısında beni bulurlar " dedi..

Yıllardan beri meydanlarda, "Tek Devlet, tek Millet, tek Bayrak, tek vatan" diye haykıran bir Devlet Bahçeli üniter yapının tek teminatı değil midir?..

Öküz altında buğaza arayanlar,armudun sapı,üzümün çöpü deyip münafıklıklarına gerekçe arayanlar 16 Nisan'dan sonra mahçup ve pişman olurlar!

Meral Akşener bu sonuçları gördükten sonra mı % 61.50'nin üzerinde çıkarsa istifa ederim dedi :) Akşener bile % 60 Evet'i normal sayıyor.
1.Grup: AKP, MHP, BBP EVET
2.Grup : chp, hdp, meral akşener ve saz arkadaşları(s.oğan,y.halaçoğlu,ü,özdağ) ve küsürat komünist partiler

Merak akşener CHP genel başkanı olacak bence referandumdan sonra. Alın bunu yazın kenara. Meral Akşener'den daha iyi CHP g.başkanı olamaz.

Sinan Oğan Yusuf Halaçoğlu Prof. Dr. Ümit Özdağ Meral Akşener Allah Sizleri CHP nin başından Eksik etmesin.

Meral Akşener, Sinan Oğan, Ümit Özdağ, Yusuf Halaçoğlu CHP'nin sponsorluğunda, CHP'nin televizyonunda Devlet Bahçeli'ye saldırıyorlar

Ümit Özdağ,Sinan oğan,meral Akşener'in finansmanı CHP'dir medyasıda CHP medyasıdır! Siz kime ülkücülük anlatıyorsunuz? Ülkücüler EVET Nokta!

Sinan Oğan ülkücüyüm diyor. Ama toplantilarini CHP organize ediyor. Bu soruya cevap: OĞAN ile PKK münasebetini sorgulama cesaretiniz var mı?

Sinan Oğan üslup, konuşma, tarz ve fikir olarak tam bir chp mentalitesine sahip.
Ne işi var MHP'de anlamış değilim.

Bu referandumun yıldizlari PKK HDP Perinçek Baykal M. ince M.Akşener Sinan oğan M. Feyzioglu Ü. kocasakal Ü. Özdag Halaçoglu tüm CHP'Milletvekilleri örgütü Olduğunu herkes gördü

Hayırcı Koalisyona bak:
Meral Akşener
Abdüllatif Şener
Doğu Perinçek
HDPKK
CHP
Metin Feyzioğlu
Sinan Oğan
AB Egemen ülkeleri
İsrail
ABD

Solcu ve çakma Ülkücüler CHP li Kemal Kılıçdaroğlu nu Meral Akşeneri, Sinan Oğan ları bir HALT sandılar

CHP'nin, PKK'nın, FETÖ'nün, Meral Akşener ve Sinan Oğan'ın niye Hayır dediğini şimdi anladınız mı?


Şimdi Devlet Bahçeli’in etrafında kenetlenme zamanı.
Her zamandan daha cok sahip çıkma zamani.
Devlet Bahçeli yanlız değildir.

Unutma..!!
Türkiyenin Türkiye 'den başka dostu yoktur..!!
Şimdi kenetlenme ve bir olma zamanıdır..

Türkiye,16 Nisan'da yine güçlü bir şekilde kendi kaderini doğru tayin edecek, EVET! diyecektir. İnancımız budur, menzilimiz budur!

Türk milleti zekidir,,feraset ve basiret sahibidir güçlü Türkiye için İnşallah Nisan ayında ihanetçileri sandığa gömerek Evet diyecektir.

Lider Devlet Bahçeli : Biz 16 Nisan’da millet için evet, devlet için evet, Türklüğün bekası için evet diyeceğiz.

Lider Devlet Bahçeli hep haklı çıktı. Yanılmadı, yanıltmıyor ve yanıltmayacak. "EVET" diyorsa vardır bir bildiği vardır bir hikmeti.

EVET çifte su verilmiş Çelik gibi olmuştur. Devlet Bahçeli

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.