MHP'DEN İHRAÇ OLANLARA BAKIN KİM SAHİP ÇIKTI

PKK/HDP sözcüsü S.Demirtaş,"hayırcı Çakma ülkücülere selam gönderip alınlarından öpüyorum" demiş,bu onuru(!) Pkklı torunlarınıza anlatın!

EVET diyen de HAYIR diyen de onurludur,
AMA ne EVET ne HAYIR deyip susan Ülkücü kılıklığına bürünmüş
gizli Fetö cu fitneciler
PKK'dan da tehlikelidir

En onursuzları ne EVET ne de HAYIR deyip Devlet Bahçeli'ye ihanet eden Alman ve İngiliz ekolü hainler,bunlar FETÖ ve PKK kadar tehlikelidir

Pkk, Fetö, Avrupa veya Chp gibi hayır diyen Meral Akşener'den, Sinan Oğan'dan veya Ümit Özdağ'dan bukalemun olur ama asla Ülkücü olamazlar

Sadece Tek Soru Soruyorum Meral Akşenere Sinan oğana Ümit Özdağ na Koray Aydın'a Atila kaya ya Yusuf Halaçoğlu na
Diyelim ki: Hayır çıksaydı.?
Kiminle sevinecektiniz
CHP Dhkp-C?
PKk? Fetö? ve perinçeklemi

Meral Akşener, Ümit Özdağ, Yusuf Halaçoğlu , Sinan oğan Metin Feyzioğlu ile tam merkezde "Milliyetçi Cumhuriyet Partisi" Kuracaklar bunlar

Akşener'i pohpohlayan güçler kimler? Parti kurmak için para kaynağı nerelerden sağlanacak? Kendi parasıysa, bunun kaynağı nedir, açıklasın

Karanlık dehlizler, Abdüllatif Şener'i şişirip parti kurdurup rezil ettikleri gibi, Akşener'i de şişirip yeni parti kurdurmak istiyorlar.

Akşener, Dervişoğlu,Sinan Özdağ Halaçoğlu ve diğerleri yeni parti kuracağınıza direk Chpye katılın sizin için daha masrafsız olur

Perinçek, yana yakıla parti arayan Akşener'i partisine davet etmiş, bakalım,CHP'ye mi, Perinçek'e mi gidecek? Parti mi kuracak!

Akşener-Oğan-Ümit Özdağ troykasını ve bu troykanın kim ve ne için çalıştığını deşifre edeceğiz. Maskelerin düşme vakti geldi.

Bak KILIÇDAROĞLU senin partinin arka bahçesindeki DHKP-C,THKP-C,MLKP, TİKKO, TKP ve PKK Meral Akşener S.oğan Ü.Özdağ Yusuf Halaçoğlu hepiniz Hayırcı oldunuz

Hayırcılar, ülkede kaos, kriz, sokak vandallığı yapsınlar diye mi KK'nun CHP'ne uyup hayır oyu verdi? Dertleri sokak çatışması çıkarmak mı?

Perinçek CHP-HDP'nin referandum sonrası yaptığı sokağa çağrıyı Gladyo ve onun baş piyonu Fetönün yeni kumpası olarak görüyor, karşı çıkıyor.

Hani, milletin sandıkta verdiği karar başımızın üstünde yeri var diyorlardı? Demokrasilerde 1 oyla seçim ya kazanılır, ya da kaybedilir.

CHP ise milletin milli iradesini içine sindirmeli, yenilgiyi masaya yatırmalı, sokak kışkırtıcılığını terk edip, milli iradeye saygı duymalısın.

Dünyanın hiç bir yerinde CHP gibi seçime itiraz eden bir parti daha var mı? YSK'nu suçlu ilan etmek ahlaksızlıktır, halka hakarettir.

Ak Parti, yeni baştan yenilenmeli, AKP'li rantçılar söküp atılmalı, sekülerleşen topluma kısa, orta ve uzun vadeli tedbirler almalıdır.

Milletin 16 Nisan'da iktidara mesajı var, CHP'ye mesajı var, MHP'ye mesajı var, FETÖ ve PKK'ya mesajı var, herkes aklını başına alsın.

Fitne, fesat, haset, kin, öfke, ihanet,tuzak kol geziyor. Allah'ım! Üzerimizdeki kara bulutları dağıt.Milletimize nice zaferler ihsan eyle.

CHP "Sine-i millete" değil, "sine-i haçlı Batı'ya" dönüyor, Şaşırtıcı değil.

CHP "açık oy, gizli sayım" seçim sistemi olmadıkça ve CHP seçim kazınmadıkça milli iradeyi meşru saymaz, CHP'nin genlerinde var.

Kaldı ki, CHP'nin itiraz ettiği mühürsüz ve geçersiz oyların tümü 23 bin küsür, oysa Evet ile hayır farkı tam 1.5 milyon oy..Yine EVET galip

1.5 milyon oyu yok sayıp yüzde 51.4 EVET oy oranına itiraz eden CHP, Yalova belediye başkanlığını sadece 1 oy farkla kazandığını söylemiyor!

Dikkat! TR'deki haçlı Truva atları, aylar önce "referandum yüzde 100 Evet çıksa da kabul etmeyeceğiz" demediler mi? Kaos için sahne aldılar!

PKK'nın altını kaldır CHP, cuntaların altını kaldır CHP, FETÖ'nün altını kaldır CHP, DHKP-C'nin altını kaldır CHP çıkar. Nedir bu zulüm?

Devlet İçin Evet,Dedik Millet İçin Evet,Dedik Cumhuriyet İçin Evet,Dedik Türklüğün Bekası İçin Evet,Dedik Türkiye İçin Evet Dedik biz Evet Dedik çünkü Biz MHP'liyiz

Devlet Bahçeli gibi omurgalı Lider görmemişler müptezeller,kendi Liderleri gibi zannediyor Dağda Bağı Çakalla Davası Olmayanlar Seni Anlıyamaz Türkmen beyim.

Mücadeleye devam.EVET kazandı.MİLLET kazandı.Demokratik yarıştı geldi geçti.Önümüze bakalım Yeniden DİRİLİŞ
Ülkücüler DEVLET Beyin Emrinde

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.