ORDU NAMUSUMUZ VE TEMİNATIMIZDIR

Şurası aşikar ki, Türk milleti zor bir dönemden geçecek.

Dolayısıyla da bu kritik süreçte Devlet Bahçeli ve Ülkücü harekete çok önemli görevler düşecek. İnşallah hayırlı olur.

Devlet demek güçlü ordu demektir. Güçlü bir ordun yoksa devletim var deme, özellikle bu coğrafyada…

Kaynaklarımızı buna yönlendirmeliyiz.

15 Temmuz’da destan yazmış yüzbinlerce eğitimli, namuslu, milliyetçi, cesur vatan evladını orduya, özel kuvvetlere kazandırmalıyız.

Çünkü Türk Ordusu namusumuzdur, varlığımızın teminatıdır. Ordu yoksa devlet yoktur.

İçine sızmış bazı hainler Türk Ordusunun kutsallığına gölge düşüremez. Bu ülkede yaşayan Türkiye düşmanları bu millete yaptığı her ihanetin bedelini nerede olursa olsun misli ile ödeyecektir! Siz de göreceksiniz!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yargı içindeki kriptoları ve Bahçeli'ye de FETÖ leydisi MHP atığı Akşener'i musallat ettiler... Karanlık şer odakları ve Türkiye 'deki Truva atları, Erdoğan ve Bahçeli'ye 2019 seçimlerini kaybettirmek için adeta seferber oldular, bunu da unutmayın!

Ya AKP içindeki FETÖ kriptolarına ne demeli? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önünde etten "koltuk duvarı" ördüler. Şimdiden "tahliye" kılıcını çektiler! Erdoğan ve Bahçeli'nin en büyük rakibi, onlara "koltuk"verdiği kripto Brütüslerdir. Dikkatli olunmalıdır.

Açık düşman bellidir. Gizli yara iç hastalığıdır. Fark edilmezse insanı alt eder. Kahpe içerde olursa kapı kilit tutmaz. Gerçekler acıdır! Ne Erdoğan'ın ve ne de Bahçeli'nin milletle problemi yoktur. Kale içerden çökertilmek istenmektedir, tarihe bakın hep böyle olmuştur...

CHP, FETÖ'cü cuntacı katillerin "siyasi ayağı"nı ararken, kendini deşifre ediyor...

CHP'nin son skaldalı da, "Darbe komisyon raporuna" koyduğu şerh…

Ağızlarından tek kelime "FETÖ alçak, aşağılık darbe kalkışması" çıkmadı. CHP, milletin işgale karşı şanlı direnişini, 249 şehit ve 2 bin 193 gaziyi görmezden geldi ve "karşı darbe" çirkin sakızını çiğnemeye devam etti.

Kılıçdaroğlu , AİHM'nin FETÖ'cüler lehine kararı reddetmesine ateş püskürdü ve Türkiye'yi mahkum edin çağrısı yaptı...

15 Temmuz şehitlerine sözümüz, Allaha yeminimiz olsun ki; FETÖ'cü lerle iş tutan, koruyan, onlara ses çıkarmayan hiç kimseye acımayacağız!

Mehdi olduğunu söyleyip kandırdığı, gizlilik deyip her türlü günaha bulaştırdığı herkes zilleti yaşıyor ama O alçak nerede?

FETÖ'cülere ilk darbeyi vuran biz, son vuruşu yapmak üzere geri geldik! FETÖ'yü kollayan, hala ses çıkarmayan hainlerle hesaplaşma başlıyor.

Sessizve FETÖ ile mücadelede olanı biteni seyrediyoruz. Operasyonlara zarar vermemek için susuyoruz, sabrediyoruz! Son darbeyi vurmaya geldik! Şimdi saklandıklarını zannediyorlar. Kimisi bomba attı, kimisi twet attı. Hepsi hesap verecek, hepsi ihanetin bedelini ödeyecek! Göreceksiniz!

15 Temmuz’u unutmayın! Zalimlerin nasıl tanklarla, uçaklarla masum halka ateş açtığını unutmayın!

Bu yerdeki boya değil kan, unutmayın! Yedi düvel ile savaştayız!

Peki ne için savaşıyoruz?

Büyük hayallerimizin önüne çekilen setleri yıkmak için savaşıyoruz. Hepsini yıkacağız!

Yedi düvele karşı savaşıyoruz dediğimizde inanmadılar! PKK sığınaklarından 18-19 ülkenin silahları çıktı... Uyanın!

Bu vatanın her neferi canında vaz geçerek, devleti nasıl ayakta tutarım telaşında. Bu vatan evlatları bir çok darbeye göğüs gerdi.

Bizler "Sefer bizim zafer Allah'ındır” inancına sahip insanlarız. Allah'a had u senalar olsun ki ülkemizin üstündeki zincirler kırılıyor. Türk milleti bu zor dönemden geçecek. Bu kritik süreçte Devlet Bahçeli ve Ülkücü Harekete çok önemli görevler düşecek.

Devlet demek güçlü ordu demektir. Güçlü bir ordun yoksa devletim var deme, özellikle bu coğrafyada.

Kaynaklarınızı buna yönlendirmeliyiz. 15 Temmuz’da destan yazmış yüzbinlerce eğitimli, namuslu, milliyetçi cesur vatan evladını orduya, özel kuvvetlere kazandırmalıyız. Türk ordusu namusumuzdur, varlığımızın teminatıdır. İçinde bazı hainler Türk ordusunun kutsallığına gölge düşüremez.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.