PKK'da CHP gibi Haçlı Batı'ya gidiyormuş

AB, Avrupa Nazi Birliği haline gelmiştir, ırkçılık, faşizm kol gezmektedir...Batı, terör it barınağı olmuştur.

AB, demokratik değerleri ayaklar altına almış, 15 Temmuz FETÖ kanlı katil kalkışması Türk Milleti tarafından püskürtülünce yasa bürünmüştür!

FETÖ, PKK ve ne kadar kanlı katil terör örgütü varsa, Haçlı Batı tarafından himaye edilmiş, kuduz köpek barınağı haline gelmiştir.

Edirne'ye Enver Paşa gireceğine,Bulgarlar girsin razıyım!"diyenlerle, CHP'nin Erdoğan olacağına, Haçlı Batı olsun diyenlerden ne farkı var?

CHP, Türkiye için "milli felaket" halini almıştır. Milli bir sorun haline gelmiştir. CHP yerli ve milli çizgiden de, şirazeden de çıkmıştır!

CHP'ye oy verenler şaşkın! CHP kitlesi, o oyları Haçlı Batı'yla işbirliği yapın diye mi verdi? CHP, devleti haçlı Batı ile mi kurdu?..

CHP, Türk Milleti'ni bıraktı, Haçlı Batı'nın sinesine dönme kararı aldı...Cehennemin dibine kadar yolunuz var!.

Bu iğrenç haçlı kararı, 15 Temmuz FETÖ kanlı katil kalkışmasını püskürten Kahranan Milletten öç alma kararıdır. Asla başaramayacaksınız

CHP, 80 yıldır kuyruklu yalanlardan bıkıp usanmadı. İftira, çamur ata ata yorulmadı. Darbe yapacak cuntacılar da kalmadı..CHP ne yapacak?.

CHP, hizip kavgalarıyla akrep gibi kendi kendini sokup, tarih sahnesinden silinecek ve tarihteki parti mezarlığında yerini alacaktır.

Karar şaşırtıcı değil, Haçlı Batı ve uzantıları, teröristlere yardım ve yataklık ediyor.

Ne karar alırlarsa alsınlar, Türkiye kutlu yürüyüşüne devam edecektir...Kötü komşu mal sahibi yapar...Biz yolumuza devam ediyoruz

CHP şimdi ne yapacak? FİFA'ya başvursunlar? CHP millet nazarında komik duruma düşmüştür...Kim ne tokat vurursa vursun, kendine gelmiyor.

CHP'nin milletin milli iradesini içine sindirmekten başka çaresi yoktur. Milletle barış ve milletin sesine kulak ver.

Sine-i Millete dönemeyen,AYM ve Danıştay'a itirazdan umut kesen CHP, Sine- Kandil'e, sine-i Haçlı Vatikan'ın kuklası sine-i FETÖ'ye dönüyor!

ASALA'nın yerine kurdurulan PKK'nın da,Pensilvanya deccalı FETÖ'nün de ipini elinde tutan güçler aynı, bu olay 15 Temmuz'da deşifre olmuştur

CHP, küstah, millete saygısız, milli iradeyi içine sindiremeyen, hazımsız, halka kin ve öfke kusan bir psikoloji içinde debelenip duruyor.

CHP, 1950'den bu yana hiç bir seçim kazanamadı. Kaybettiği seçimleri içine sindirenediği için her seçime itiraz ettiler.Halka kin kustular!

PKK'da CHP gibi Haçlı Batı'ya gidiyormuş. Şaşırmadık.

FETÖ'nün donunu koklayıp "şifa" bulduğunu sanan mankurt Haşhaşiler, şimdi de deccalın olduğu Pensilvanya'yı "kutsal belde" ilan ettiler.

Piyasada Ali Kalkancılar, Müslim Gündüzler, yeni FETÖ'cü Furkan'cı Kuytullar hiç bitmez, bildik kirli oyunlar alçakça yeniden sahneleniyor..

Furkan'cı Kuytul, 28 Şubat'ın Müslim Gündüz'ü, FETÖ'nün taşeronu olma yolunda, şimdi de sokaklara bu karanlıklar sürülmek isteniyor.

CHP'den her kafadan bir ses geliyor, milletle restleşiyor, milli iradeyi yok sayıp milletin aklıyla alay ediyor, Adaletsizliğe adalet diyor!

Anayasayı çiğneyen CHP, Milletin milli iradesini yok sayan CHP, ülkeyi haçlı Batı'ya jurnalleyen CHP, halka hakaret eden de CHP'dir.

CHP bu millet için "milli felaket" sorunu haline gelmiştir. ALLAH bu milleti CHP'nin şer ve şirretliğinden korusun.

Yeni kabinede 4-5 tane MHPli bakan olsa, ne güzel olur. İnşallah olur. Parlementer sistemin son kabinesi birlik kabinesi olsun inşallah

AK parti tababının tamamı Erdoganın biran önce partinin başına geçmesini istiyor. Bu gözardı edilirse, taban bunun hesabını sorar.

AK parti tababının tamamı Erdoganın biran önce partinin başına geçmesini istiyor. Bu gözardı edilirse, taban bunun hesabını sorar.

AK parti tababının tamamı Erdoganın biran önce partinin başına geçmesini istiyor. Bu gözardı edilirse, taban bunun hesabını sorar.

Gül-Davutoğlu-Atalay-Akdogan-Arınç ve diğerleri medya ve siyasetteki uzantılarıyla CHP-HDP-Akşenerle bir olup Erdogana ve Bahçeli'ye saldıracaklar.

Erdogan AK parti ve hükümetteki derin temizlik için düğmeye bastı. Tüm kriptolar bu temizliği engellemek için devreye giriyor. Mesele bu.

AK parti Reisin dediği tasfiyeyi hemen bu ay yapmaz, şu bu sebepten ötelemeye kalkarsa, AK partinin sonu ANAP'tan daha kötü olur, silinir

Biz Ülkücüyüz, biz Türklüğün keskin kılıcı, İslam'ın yükseklerde dalgalanan ar ve namus simgesiyiz.

Türkiye Cumhuriyeti sokakta bulunmadı, sokakta kurulmadı, sokağa da bırakılamayacaktır.

'Bir olalım, herkes eşittir Türkiye gerçeğinde birleşip milli bekamızı sonuna kadar koruyalım.''

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.