PROVOKASYONA DİKKAT!

Ülkücü kardeşim, Suriyeliler üzerinden sizi tahrik etmek istiyorlar.

Bu oyuna gelmeyin. Lideriniz Türkmen Beyimiz gibi üst aklın tertibini bozun…

Ülkücü kardeşim; Üstte mavi gök çökmedikçe, altta yağız yer delinmedikçe, senin ilini ve töreni kim bozabilir?

Anadolu Türktür, Türk kalacak…

 Bazı Suriyelilere provokasyon yaptıran sonra da sosyal medyada Suriyeli düşmanlığı yaptıran güç, aynı güç. Yürüyüşü yaptıran da aynı güç... Derin NATO, bazı Suriyelilere provokasyonlar yaptırıp bunu sosyal medyadan abartıp yayarak Suriye meselesini kaşımaya devam edecek.

Dikkat, Ülkücü postuna bürünmüş kripto FETÖ’cüler Ülkücüleri Suriye konusunda kışkırtıyor. Akşener tayfası da bunu körüklüyor. Ülkücü bu oyuna gelmez.

AKP’nin Arap seviciliği nedeniyle memlekete doldurduğu mülteciler sıkıntı yaratıyor.

Yaratanlar da Suriye Arapları… Türkmenler değil…

İçlerinde PKK’lısı var, PYD’lisi var, Nusralısı var, casus kılıklısı var.

Ülkemizdki Suriyelilerin en az dörtte biri Türkmen. Akşener tayfasının yalanlarına kanan gafiller açıkça Türkmen düşmanlığı yapıyor. Akşener tayfası Ülkücü camiayı Suriyeliler üzerinden resmen provoke ediyor. Dün Ülkücüler adına ortalığı ayağa kaldırmaya çalışanlar da bunlardı.

Ülkücü Hareket, senin tek liderin Devlet Bahçeli’dir. Kurt postuna bürünmüş çakalların peşinden giderek ülküne, törene, iline ihanet etme.

“Ülkücü Hareket’ten sana ne” diyen kriptolar: Ülkücü Hareket, bir siyasi partinin gençliği değil, bu ülkenin milliyetçi gençliğidir, gururumuzdur.

Bilinçli bir şekilde provokasyon yaparak tüm Suriyeli Türkmen kardeşlerimizi lekeleyen Suriyeliler Kobani, Afrin bağlantılı. PYD'den emir alıyor.

Türk milleti,  ihanet tertibi çok büyük. Kaşıyabilecekleri her yerden kaşıyacaklar, mümkün olan tüm mafsalları kırmaya çalışacaklar. Kandıramazsınız!

FETÖ’nün, HDP/PKK’nın, DHKPC’nin destek verdiği bu ihanet yürüyüşünü “adalet” için yapmadığınız çok belli! Rezilsin CHP, rezil bir kasetle tutsak olmaya gör, mal gibi öttürüyorlar... Yürü diyorlar yürüyor, otur diyorlar oturuyor, konuş diyorlar abuk subuk konuşuyor! Kılıçdaroğlu'nun CHP'si varken, işgalci güce gerek var mı?

Kasetçibaşı Baykal "yürüyüş" konusunda neden sessiz? Baykal neyi bekliyor? CHP'de çok garip şeyler oluyor. Terör örgütleri (FETÖ-PKK-DHKP-C) Kılıçdaroğlu'nu dipsiz bir karanlığa doğru sürüklüyor, hizipbaşları pusudalar... Baykal, İnce, Sağlar, Feyzioğlu, Böke neredeler? Politbüro G. Tekin, Kılıçdaroğlu’nu habire "Gandy sahada..." diye pohpohluyor...

Yürüyüş, 15 Temmuz Millet dirilişidir, kahramanların şahlanışıdır, işgali püskürtmektir... Hakka ve adalete yürüyüş, Haçlı ve içerdeki ajanlarına başkaldırıdır. Yürüyüş vatan için, bayrak için, ezan için şahadete koşmak içindir... Yürüyüş vatan için imanlı göğsü siper etmektir, resmi elbise giymiş ajanlara kafa kaldırmaktır. Türk'ün varlık ve bekası için şehit olmaktır.

Allah birliğimizi, kardeşliğimizi, milli, manevi ve tarihi dayanışmamızı daim etsin! Yeni, sinsi ve aşağılık tuzaklara bir daha düşürmesin!

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum