SIRALI AJANDA UYGULAMADA!

Haçlı-Siyonist Batı'nın, 16 Nisan sonrası kontrollü gerilim stratejisine göre kirli planlarına hız verildi…

CHP’den sonra HDP-PKK sokağa sürüldü.

Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan'ı kuşatmak ve ülkemizin olası jeopolitik hamlelerini engellemeye yönelik önce CHP, şimdi HDP-PKK sokağa sürülüyor.

16 Nisan halk referandumunda duvara çarpan “eski Türkiyeciler”e, "üst akıl” yeni görevler verecek.

Peki ne yapacaklar?

Kontrollü gerilim stratejisine göre yeni dizaynlar yapacaklar.

Kaldıraç olarak CHP-HDP-PKK-Meral Akşener'i merkeze oturtacaklar, ayrı ayrı görevler verecekler.

16 Nisan'ın meşru olmadığını tekrarlayacaklar. Ege, Marmara, Akdeniz'de CHP ile Doğu ve Güneydoğu'da ise HDP-PKK ile tansiyonu yükseltecekler…

Derin Amerika-Avrupa, 16 Nisan'da beklediğini bulamadı. Duracak mı? Hayır. Uyuyacaklar mı? Hayır!

Nitekim, 16 Nisan'dan bu yana 100 gün geçti. Üst akıl planları devreye sokuldu.. İstihbarat Meral Akşener hareketini adım adım örüyorlar.

Kemal Kılıçdaroğlu da diğer taraftan, "Kontrollü darbe", "16 Nisan meşru değil" kampanyalarını sürdürüyor.

ABD-İngiliz- Alman-Fransız siyasetçileri ve basını tam saha sahnede…

Diğer taraftan, Kılıçdaroğlu'nu parlatmaya yönelik adalet şapkası altında, yüzde 48'i pekiştirme düşüncesiyle İstanbul yürüyüşü ve sonrası hesaplanıyor.

CHP'nin "adalet yürüyüşü" ile düşündükleri kaosa ulaşamayan derin ABD-Avrupa odakları bu sefer, HDP-PKK'yı sokaklara sürüyorlar. HDP-PKK, CHP'nin İstanbul yürüyüşüne destek verirken, “2. Sokak gerilimi” sahneye konuyor. Kılıçdaroğlu, "Bu daha başlangıç" demişti. .

HDP de tıpkı CHP gibi provokasyon eylemlerine 'adalet' ismini verme kararı aldı. Bir ara gözden düşen, yeniden Batı süfleleriyle canlandırılan parti sözcüsü Osman Baydemir, aniden ortaya çıktı, 7 gün 24 saat, sokaklarda sözde 'nöbet' tutacaklarını açıkladı…

CHP'nin başlattığı gerilimi tırmandırmaya HDP devam ederken, NATO-CIA kuklası Fetullah'ın da militanları devrede. . Osman Baydemir, CHP'den sonra kendilerine yakın partileri, STK'ları ve FETÖ bağlantısı nedeniyle kumpaslara katılan akademisyenleri HDP eylemlerine çağırdı.

Kılıçdaroğlu'nun yürüyüşünde HDP'lileri kol kola görmüş, katil sürüsü Kandil'deki terör elebaşlarından tam destek almış, taşeron Fetullah'ın adamları yürüyüşe katılmış, marksistler, eski komünistler, beynini batıya kiralamış mahfiller, derin Amerika-Avrupa'dan HDP'yi harekete geçiren süflörlerin zamanlaması manidar.

Büyükada ajanlarının eylem tarihi 24 Temmuz'du. Yani Cumhuriyet davasının görüleceği gün fitili ateşleyeceklerdi… Militanları yine de adliye önündeydi. Fırsat kolluyorlardı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ise, Türkiye-Almanya arasında yaşanan krizde tarafını Almanya'dan yana seçti. Bunların milliliği de, kimyası da budur işte.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum