ÜLKÜCÜLER BOZKURTLAR BU GÜN BİRLİK GÜNÜ

TÜRK MİLLİYETÇİLERİ,ÜLKÜCÜLER,BOZKURTLAR, TÜRKÇÜLER, TURANCILAR, **TÜRK İSLAM**

MEFKURESİNİN,KUTLU DAVANIN YOLCULARI.ASİL TÜRK MİLLETİNİN KORKUSUZ FEDAİLERİ, HAKİKİ İMAN SAHİBİ.ALLAH,KUR'AN,PEYGAMBER AŞIKLARI, SİZE SESLENİYORUM! UYANIN.

BU GÜN BİRLİK GÜNÜ. SİZİ BİRBİRİNİZE DÜŞÜRÜP,GÜNDEM OLUŞTURAN. MEFKURENLE ALAY EDEN,TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNİ AYAKLAR ALTINA ALAN,DİNİ İMANI PARA OLAN,ŞARLATAN VE RİYAKAR DİN TÜCCARLARINA. İPLERİ BAŞKALARININ ELİNDE OLAN DÖNME VE DEVŞİRMELERE KANACAK KADAR AKLINIZI MI YİTİRDİNİZ.

SİZ İSLAM AHLAK FAZİLETİ,TÜRKLÜK GURUR VE ŞUURUYLA YETİŞMİŞ, HİÇ BİR DÜNYA MENFAATİNİ SEVDASI OLAN ÜLKÜSÜNE TERCİH EDER Mİ? BU DAVAYA GÖNÜL VERMİŞ KARDEŞLERİM.

ÖNCE VATANIM DİYEN, DEVLETİNİN BEKASI,MİLLETİNİN BİRLİĞİ VE DİRLİĞİ İÇİN ŞAHADETE KOŞAN,HAİN KURŞUNLARA HEDEF OLAN,ZİNDANLARI TAŞ MEDRESE YAPAN,İDAMLARA KALEM KIRILAN, SÜRGÜNLERE REVA GÖRÜLEN BİNBİR İŞKENCEYE RAĞMEN YILMAYAN,DARILMAYAN ÜLKÜDAŞLARIM.

EVET BU DAVA BÜYÜK ÇİLELİ VE ÇETİN YOLLARDA YÜRÜDÜK. SABIR VE AZİMLE, NİHAİ HEDEFE VARINCAYA KADAR. TEK FERTTE KALSAK DEVAM EDECEĞİZ. ÜLKÜCÜNÜN OTAĞI MHP DİR,SİYASİ TEMSİL YERİ YİNE MHP DİR.

HİÇ BİR YERDE TEMSİL EDİLEMEZSİN. SÜRÜDEN AYRILANI KURT KAPAR.AYRILIK AZAPTIR. DAHA ÖNCE BİZ BU BADİRELERİ,AYAK OYUNLARINI ATLATTIK.DERS ALALIM. BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR.

BİZİM NE İKTİDAR KAVGAMIZ,NE KOLTUK DAVAMIZ,NE DE SEN BEN MESELEMİZ OLAMAZ. HER ŞEYİN BİR YOLU YORDAMI VAR. SENİ OYALARKEN. ÖBÜR TARAFTA YENİDEN HAİNLERLE İŞ BİRLİĞİ YAPMAYA BAŞLADILAR.

BOP EŞ BAŞKANLIĞINI GERİ ALDILAR. ANAYASAYI DEĞİŞTİRİP. MİLLİ DEVLETİNİ TASFİYE ETMEK İSTİYORLAR. DAHA MECLİS TOPLANMADAN BAŞKANLIK SİSTEMİ VE ANAYASANIN DEĞİŞTİRİLMESİ TEKLİF BİLE EDİLEMEYECEK MADDELERİ TARTIŞMAYA BAŞLADILAR.

BUNLAR ZATEN ANLAŞMIŞLAR.KAMU OYUNU ISINDIRMA VE ALIŞTIRMA YAPIYORLAR. İKİ PARTİLİ FEDERASYON KURMAK EMELLERİDİR. O ZAMAN SENİN PARTİN VE TEMSİLİN OLMAYACAK HALA ANLAMIYORMUSUNUZ? NEYİN DAVASINI GÖRÜYORSUNUZ? %1 ALDIĞIMIZ.BİR KİŞİ İLE TEMSİL EDİLDİĞİMİZ, BARAJI DEFALARCA AŞMADIĞIMIZ DA BİZ YİNE DİMDİK AYAKTA MÜCADELE ETTİK.

BAŞKALARININ DEĞİRMENİNE SU TAŞIYANLAR. ÜLKÜCÜLÜKLE YAKINDAN UZAKTAN ALAKASI OLMAYANLAR.SÖZDE ÜLKÜCÜ GÖRÜNÜP MEVKİ MAKAM PARA PUL İÇİN DAVASINI SATANLAR ASLA BİZDEN OLAMAZLAR.

BİR MÜSLÜMAN DEMOKRA BİR CUMHURİYETÇİLER DİYE İKİ PARTİ EYALET VE PARLEMENTOLARI OLACAK.ÖZERKLİK VERİLECEK. TERÖRİSTLER BIRAKILACAK,İŞ VERİLECEK,TAZMİNAT VERİLECEK. LEŞLERİNE ŞEHİT STATÜSÜ VE MAAŞ BAĞLANACAK.BUNLARI DAHA ÖNCE VAAD ETTİLER.

AMA MİLLETİ KANDIRDILAR. KÖRMÜSÜNÜZ? BIRAKIN KÖR DÖVÜŞÜ SON PİŞMANLIK FAYDA VERMEZ.UYANIN.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum