ÜLKÜCÜYÜ ÜLKÜCÜYE KIRDIRMAK!

Seçimde çalışmayıp yatacak, başarısız olsalar da liderliğe oynasak hayalleri kuracaksınız…

Koltuktayken sesiniz çıkmayacak, proje bile üretmeyeceksiniz, aday olamayınca veya seçilemeyince genel başkana saldırmak için işbirliğine gideceksiniz…

“Bugün kurultay, yarın iktidar” veya “Ya Başbakan olacağım ya da babaanne” gibi sloganlarla Ülkücü avına çıkacaksınız, medya kanalları, satın alınmış haber siteleri ve sosyal medya sayfalarından küfür ve hakaret kampanyalarına geçeceksiniz…

Güya “MHP iktidarı” için delegeyi 3-4 koldan kumpasa alıp kurultay bilmecesine sokacak ama sadece ve sadece “genel başkanlık” için bile tek adayda birleşmeyeceksiniz…

Bol bol reklamınızın yapıldığı kanallarda size sorulan hiçbir soruya cevap vermeyecek, beyin yıkamaya devam edeceksiniz ve “ahlaksız, edepsiz bir kitle”ye sadece küfür ettireceksiniz, sonra da “Ülkücülük”ten bahsedeceksiniz!

Oysa Ülkücülük, “Türklük gurur ve şuuru, İslam ve fazileti”ydi, unutturdunuz; iktidar bekleyen sempatizanlarınıza davanın mevcut liderine küfür ettirecek kadar fitne tohumu ektiniz! MHP’yi AKP’lileştirme, CHP’lileştirme yolunda ilerliyorsunuz!

7 Haziran’da OdaTV’ye “Neden aday olmadığımı açıklasaydım partim zarar görürdü” diye kafa karıştırmakla başlıyorsunuz işe…

Twitter’dan “Hakkımızda Devlet Vermiş Fermanı, Ferman Padişahın Ülkücü Gönüller Bizimdir” diye döktürüyorsunuz.

Otellerde adaylık gösterileri geldi peş peşe… Bir “dip dalgası”ndan söz ediyor, “lider yorgun, üst katta “onursal başkan olsun” diyordunuz.

3-4 haber sitesi, sosyal medyada parayla alınmış sayfalar, televizyonlarda peş peşe canlı yayınlar… Neler oluyor, bu değirmenin suyu nereden geliyordu? Bir bakalım…

“….'ın MHP'ye kayınpederinin referansı ile girdiği, bütün seçim masraflarını Devlet beyin karşıladığı, vekil olunca, Devlet beyin toplantısına R.D. ve Osmaniye 2. sıra vekili ile ''annemiz hasta'' diyerek katılmadığı, Azerbeycan'a bir Azeri mafya babasının ve Rusya ile ciddi ilişkisi olan bir şahsın düğününe katıldıkları doğru değil mi?”

“Olayı öğrenen Devlet beyin sorularına cevap veremeyince üzerini çizdiği doğru değil mi? Tabii bu dönemde ….Beyin parasız pulsuz olduğu da doğru değil mi? Her ne hikmetse, maddi durumu bozuk halde 5 yıldızlı otellerde MHP ve Devlet beye bayrak açıyor...”

“Şimdi kamuoyu adına soruyoruz: Bu maddi kaynak nereden? Azerbaycan mafyasının Türkiye oyunu mu yoksa bilmediğimiz hangi güçlerin MHP'yi parçalama yok etme planı için dökülen paralar mı?”

Hiç cevaplamadınız, yine beklemiyoruz… Yine kara propagandayla Ülkücüyü Ülkücüye kırdıracak, demokrasi havariliğiyle siteleri kapattırmak için mahkemeye gideceksiniz!

Ülkücülüğe küfrü, fitneyi, kardeş katlini vacip kılmakta üstünüze yok…

Biliyoruz… Künyesiz uyduruk sitelerinizde, satın alınmış sosyal medya sayfalarında diğer ülkücülere ve lidere salyalarını akıtan trollerinizi saldırtacaksınız

Neyse… 73 gün sonra neden “Eviniz”e gelip imzaları kendiniz değil de avukatlarınıza teslim ettirdiniz?

Hadi gözünüz aydın, hukuki süreç başladı… 601’i de bulunca muradınıza ereceksiniz!

Tam da o günlerde “lider” rahatsızlandı…

Sağlık, her insanın en önemli varlığı… Herkesin bir sağlık problemi olabilir.

“Ülkücü, ülkücünün kardeşidir”, “Ülkücü Ülkücüye iftira atmaz, çamur bulaştırmaz”dı değil mi? Bir bakalım:

“Bahçeli hastaneye kaldırıldı!”, “Ölse de kurtulsak!”, “AKP ajanı defol git!”, “Yakında Balgat’a giremeyeceksiniz!”

Hiç birine “dur! Çüş!” demediniz… Sitelerinizdeki küfrü silip atmadınız, yara kaşımakta üstünüze yok, parti içi demokrasi ha? Kardeşlik ha? Ülkücülük ha?

“Sevenleriniz”, “taraftarlarınız”, “sempatizanlarınız” verdiğiniz gazla şeytanın oyuncağı oldu. Bir bakalım yine:

Kadir (malatya) “Ey bahçeli sünepesi yeter artık defol koltuğamı yapıştınyav yeter.”

mehmet civcik “Ey bahceli sen peygamber misin hulamamisin nesin bu parti bombayın malımi cek git gitmesen kusura bakma biz Ülkücüler olarak gönderesini biliriz”

Siz sövdürmeye, Ülkücüyü Ülkücüye kırdırmaya devam edin, sizin lidere geçmiş olsun dileklerinizde bile hakarete trolleriniz devam etsin, engel olmayın, Ülkücü hanımlara küfür yağdırsınlar, siz “babaannelik”ten bahsedin!

Bakın Ülkücü hanımlara saldıran trollerinize:

Oğuz Yıldırım “….. sende pavyon karısı tipi var, hangi pavyonun kaşarısın”, “ belli ki sende akitsin habire yalakalık olsun diye sağa sola saldıran bir köpekten farkın yok”

Sahin Erdogan “kabın boşalınca hangi kabdan yiyeceksin hergün sinir bozuyorsun böyle giderse çok tazminat kazanır doyarsın”

Adap, ahlak, terbiye, izan ayaklar altında, Ülkücülük çamurlar içinde…

Biz sitelerinize bakmaya devam edelim:

IbRahim Köker “Allah belasını versin biran önce”

İsmail H Demir “Bende öldü zannettim :)”

Yapar Ali “Sizin gibi değerli bir hanımefendinin adaylığa talip olması kesin onu götürür, AZRAİLe de hayır diyemez yaaaa”

Tuncer Sentürk “Allah tez zamanda yolcu etsin onu koltuktan”

Ilhan Nadir “ben şifa dilemiyorum ALLAH müstehakını versin”

Adil Özgür “543 damarları tıkadı… Yakındır yakın… Yiyecek Osmanlı tokatı”

Mahmut Abay “Başkanlığı elinden gidecek diye de…un yüreğine oturdu”

Ümit Deniz “Boş ver meral Başkanım şifa falan vermesin mhpyi düşünmeyen birine Allah”

TC İhsan Yokuş “şifa dileyemiyorum hain hastaneden çıkamazsa birçok sorun düzelecek Ülkücü hareketin dolayısıyla ülkemizin önü açılacak hiçbir şekilde haine şifa dilemiyorum”

Sibel Dolu “Kusura bakmayın ama hiç nazik olamıyacağım partiyi bitirdi ölseydi keşke”

Melek Aksoy “İnşallah en kısa zamanda geberir buruşuk”

TC Harman Bahri “Ulkucu medya sen varya Tayyipin köpeğisin adını değiştir piç dölü.. Baçeli Tayyipi başkan yaptırıp s…r olup gidecek p….k bahçeli”

Hiçbir ar, haya, edep, kıstas, engel yok, yeterki lidere saldırsın!

Daha yazayım mı ağalar, ablalar?

Kim bunlar, kim bu insanlıktan uzak mahlûkat, kim?

Kazara seçilseniz Genel Merkezi bu çirkefliğe mi çevireceksiniz?

Kırdırmayın Ülkücüyü Ülkücüye, her şey fani, dava bakidir, gün gelir bozkurt yavruları bu talanın hesabını sorar size…

Ülkücünün insaf, izan, irfan, edep, haya, terbiye, merhamet, şefkat, ilim, ahlak ve Allah korkusu nerelerde?

Tanrı bu iblisliğin tuzaklarından Bozkurtları korusun!

 

12552881_486502558200741_4168585671993205702_n-001.jpg6601_486502568200740_6418537233016287604_n.jpg12552605_486502578200739_5589883904201803073_n-005.jpg

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum