YANLIŞ YOLDAN ADALETE ULAŞILAMAZ!

Kemal Kılıçdaroğlu ve Selahattin Demirtaş kadar FETÖ ile içli dışlı olan başka bir siyasetçi yok.

Yani onlar 17-25 Aralık yargı darbesi girişiminden beri FETÖ ile birlikte. CHP ve ABD becerebilseydi, 15 Temmuz'daki FETÖ darbesiyle Erdoğan'ı öldürecekti.

CHP kalkışma için 'karşı darbe' ve 'kontrollü darbe' diyor.

Peki adama sormazlar mı, kardeşim 249 insanımızı kim öldürdü? Cinler mi?

CHP -Kemal Kılıçdaroğlu'nun İstanbul yürüyüşünün ardında, Haçlı-Siyonistler'in parmağı var mı?

Kemal Kılıçdaroğlu yaklaşan yıldönümü öncesi 15 Temmuz FETÖ darbesini sulandırmak için atağa kalktı. Önce 'kontrollü darbe' dedi, şimdi de 'karşı darbe' demeye başladı.

Anma törenlerinden korkuyor. O kara gün 249 şehit verdik, iki binin üzerinde de insanımız yaralandı. Kemal Kılıçdaroğlu yaklaşan acının yıldönümü öncesi demagogluk yaparak şehitleri yok sayıyor. Türkiye ve Erdoğan o kadar çok darbe girişimiyle karşı karşıya kaldı ki; başkası olsa çoktan gitmişti.

Millet yürüyünce "tehlikeli tahrik", Kılıçdaroğlu yürüyünce "adalet" öyle mi? CHP anayasayı çiğniyor, teröre kucak açıyor... Kılıçdaroğlu 'nun FETÖ ve PKK'lı tutuklu vatan hainleri için yürümesi, adalet için değil, kaos, kriz ve tahrik içindir, karanlık odaklara mesaj içindir.

Kılıçdaroğlu'nun kaos yürüyüşüne "hayır" cenahından tepki yağıyor. FETÖ kanlı katil kalkışmasını "yok" sayıyor, cuntacı katillerden medet umuyor...

Yargı FETÖ ve PKK'lı alçaklar lehine karar verirse "çağdaş" aleyhine karar verirse "yandaş".. Bu aşağılık algıyı millet hiç ciddiye almıyor!

15 Temmuz olalı bir sene oluyor; Adil Öksüz’ü serbest bırakan devlet yetkilileri ve Başbakanlık müşaviri hala görevde. İşte kriptonun kralları Yurtta adalet konseyi, yurtta sulh konseyinden nöbeti devraldı. Kılıçdaroğlu Gezi’de yarım bıraktığı işi şimdi tamamlamak istiyor. Kılıçdaroğlu ile 15 Temmuzda randevu var. Cezaevine doğru yürümeye devam ediyor. Varacağı yer belli. Kılıçdaroğlu’nun adalet adını verdiği yürüyüş bir Soros-NATO karışımı darbenin ilk safhasıdır. Bizim mahalle hala bunu görmüş değil.

Darbe gümbür gümbür geliyor demiyorum, darbe başladı, geldi bile diyorum. Darbe 15 Haziran’da başladı, bayram sonrası artarak devam edecek. Okcular tepesini terketmek yok. Devlet varsa herşey var, devlet yoksa hiç bir şey yok. Devletine sahip çık. Devletin bekası tehdit altında.

10 aydır OHAL sürüyor. FETÖ'cü ve PKK'lı teröristlerden başka kime ne zararı oldu? Kimi işinden etti mesela? Kimin hayatını kısıtladı? Kim gideceği yere OHAL yüzünden gidemedi? Kimin içkisine karıştı? Kimin kadehini elinden aldı? FETÖ'cü kriptolardan sonra, PKK/HDP artıkları da "kaos için" yürüyüşe destek olacaklarmış... ASALA'dan dönme vatan haini PKK ve FETÖ'cü hainler için "kaos yürüyüşü" düzenleyen CHP'li aslan(!) sosyal demokratların yüzü kızarmıyor mu?

Kahrolası CHP zihniyeti, vatan için şehit olan binlerce Mehmetçik için tek adım attı mı? Vatan hainleri için yürüyorlar size lanet olsun...

Mehmetçik şehit olur, onlar ölüler değillerdir, onlar diridirler... Bir ölür, bin diriliriz... Şehitlerimizi unutmadık, onların mirasını korumak namus borcumuzdur. Ruhlarına Fatiha'lar gönderiyoruz... Şehitlerimizin muazzez ruhunu incitenlere de lanet olsun diyoruz... 80 milyon millet tek ocak kalıncaya kadar bu vatana canımız feda olsun... Mübarek Bayram gününde kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz...

Şanlı Bayrağımızı ateşe veren PKK'lı vatan hainleriyle iş tutan CHP mi devlet kurmuş(!) parti, yuh olsun... Ne kadar FETÖ'cü ve PKK'lı kripto vatan haini varsa, CHP'yi piyasaya sürüp, kasetçi Kılıçdaroğlu'nu oyuncak gibi kullanmak istiyorlar...

Türkiye düşmanları Ramazan’da da boş durmamıştır. FETÖ-PKK-PYD-YPG-IŞİD gibi canavar yapılar; küresel mahfillerden, karanlık efendilerinden aldıkları emirler doğrultusunda masumlara, ülke ve devletlerin egemenlik haklarına kast etmek için arka arkaya kademeye ve nöbete girmişlerdir.

Terör yalnızca Türkiye’nin sorunu değildir. İnsanlık terörle boğuşmaktadır. Buna karşılık küresel akıl dağınık, küresel vicdan suskun ve tedirgindir. Türk milletinin terörle mücadelesine şaşı bakan, şüpheyle yaklaşan, bununla yetinmeyip terör örgütlerinin sırtını sıvazlayan çifte standartçı ülkelerin terörizmden şikayetçi olmaları inandırıcı ve ikna edici bir tavır olmayacaktır.

Türkiye yoğun bir beka mücadelesi vermektedir. Üzerinde yaşadığımız vatan coğrafyasından, mensubu olduğumuz aziz millet varlığından, sahibi olduğumuz kutlu devlet yapısından taviz isteyen, çözülme bekleyen, çürüme dileyen çok sayıda iç ve dış mihrak hazır kıta pusudadır. Bu itibarla tehdidin dozajı çok fazla, tehlikenin ölçeği çok yüksektir. Türk milletinin karşı karşıya olduğu vahim meseleler fuzuli yürüyüşlerle aşılamayacak; hezeyan adımlarla engebeli yollarda adalet ve ahlak bulunamayacaktır. Milli birlik ve kardeşlik ruhu diri olduktan, dayanışma ve yardımlaşma şuuru ayakta durduktan sonra hiçbir hain emel, hiçbir yabancı ajan, hiçbir işbirlikçi Türkiye’ye zarar veremeyecektir.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum
Deniz ÖZKÖK Arşivi
SON YAZILAR