YENİLGİNİN ACISI

8-9 aydır Akşener’in yıldızını cilalayan Doğan Medyası’nın dalkavuk kanalı CNN Türk, Ablasının ipini çekti resmen…

Bu program, Akşener’in siyaset çöplüğüne atılmakta olduğunun delilidir!

Belli ki aylardır bütün gayretiyle Bahçeli’yi devirip MHP’yi değişime uğratmaya çalışan kesimler, Ablalarından ümidini kesmiş bulunuyor.

Bir siyasetçi kadın, bu kadar konuştukça batar mı?

ANAP’tan, DYP’den, AKP’den siyaset tecrübeli bir sözde genel başkan adayı “kadın siyasetçi”, bu kadar çanak soruya bu kadar baltayı taşa vuran cevaplar vererek kendini bitirir mi?

Hepsini bir yana bırakın; Ülkü Ocakları gibi bir gençlik teşkilatına sahip MHP’ye genel başkan olmaya kalkan bir aday, hem de bir “kadın aday”, Ülkü Ocaklarını baltalı satırlı çeteye benzetir mi?

Üstelik, “ben artık demokratım” diye Ülkücülükten çark etmiş, çocuklara Bozkurt işareti yapmayın diye çıkışan bir adayın Ülkücülüğünü ispatlamak için yırtınıp yırtınıp Ülkü Ocaklarını baltalı satırlı çeteye, Bahçeli’yi de saldırı emri veren lidere benzeten bu kadın, Allah muhafaza MHP’ye genel başkan olsaydı halimiz nice olurdu?

Adeta “beni ihraç edin!” diye çırpınıyor…

Sahte kahramanlığa ve AKP’nin malum “mazlum edebiyatı”na soyunacak…

MHP’de Ülkücülükte mecalleri kalmadığı, kalsa bile partiyi “değişim”e sokmak düşüncesinde olduğu için, kandırıp etrafında topladığı kitleyi kaybetmemek için uğraşıyor.

Sosyal medya yıkılıyor o programdan beri…

Maskeler düşüyor, dillerinin altındaki bakla ortalığa dökülüyor…

Sahte bir “Sayın Genel Başkan” methiyesi ve ardından sayısız hakaret…

Kimlerle nasıl işbirliği var, “hangi ‘tilki’lerle işbirliği” içinde? Hangi il başkanlarına nasıl sözler verilmiş, kimlere ne vaat edilmiş, bir bir dökülüyor Ablaları…

En vahimi de Ülkü Ocakları’na, partinin işleyişine ilişkin çirkin iddiaları…

Neredeyse Ülkü Ocakları’na “çete” diyecek…

Hani otel köşelerinde, tarlalarda, salonlarda mafya tipleriyle irtibat halinde, bazı eli silahlı eskilerle, medya patronlarıyla, kara gözlüklülerle, asabi ağabeylerle etrafı çevrili ya, aklı fikri komploda, eski “faili meçhuller”de…

MHP’nin açıklanmış bayramlaşma gün ve saatine inat bayramlaşmayı otelde provoke edip saldırıya uğramakla suçladığı Ülkücüleri Bahçeli’nin gönderdiğini söylüyor.

Sunucunun çanak sorularına yenilmiş, ezilmiş, dışlanmış bir asabiyetle cevaplar verdikçe batıyor, battıkça ona buna saldırıyor.

Partiyi iyi tanırmış, satırlı bıçaklı saldıran Ülkü Ocaklarının yapısını iyi bilirmiş!

Galiba MHP’yi, hem de 12 Eylül hesaplaşmalarından geçmiş MHP ve Ülkü Ocaklarını, bir zamanlar Çiller ve Ağar’ın yönettiği faili meçhuller devrine çekerek sahte kahramanlığa soyunmaktan medet bekliyor.

Kesinlikle ümitsiz, sadece etrafında dolanan kitleyi ayakta tutarak yakında gideceği partiye zemin hazırlamaya çalışıyor. Başka ihtimali yok koltuk için!

MHP’den ihraç edilebilmek ve böylece “sahte kahraman” olarak yeni partide rant elde etmek derdinde…

Bizce bu kadın hakkında hiçbir işlem yapmayın, yok farzedin, zaten bu programla kendini sıfırlamış, Ocakları da, Ülkücü Hareket’i de karşısına almış durumda…

Arkasından hala gidecek varsa delilik alametidir.

Diğer adaylar ne diyecek bakalım olan bitene… Becerebilirlerse, Erciyes’teki şovlarında neler yumurtlayacaklar bakalım…

Ablaları bu programda bitti, bir Fatiha okuyun yeter… Sonrası yallah siyaset çöplüğüne!

“Arınma ve temizliğe” devam!

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Deniz ÖZKÖK Arşivi
SON YAZILAR