BAŞ BELASİ AKP VE PKK

Herkes ayrı düşünceler içinde bakıyorsun televizyona çıkartılan üç Bakan'a Basın Mensupları soruyor. İçişleri Bakanı güvenlik açığı yoktu diyor .Öteki kem küm ediyor biride sadece dinliyor. Başbakan ise Sırf PKK lılara yaranmak için ulusal yas ilan ediyor.Öbür yandan aktroller utanmadan sıkılmadan MHP niye koalisyon kurmadı diyor.Vatan için ŞEHİT olanın kardaşı feryat etti diye soruşturma açıyor .

Kobaniye selam gönderip Ülke toprağını terk etmesine SÜLEYMAN ŞAH TÜRBESİNİ taşımaya yardım ettiler diye PKK ya teşekkür ediyor.PKK uzantısı HADEP VE KCKlı yöneticilere bir tek dava açmıyor.Üstelik saraydan aldığı sinyallerle konuşan bir robotla koalisyon kurulurmu .Üstelik koalisyonu kurmaya değil kurdurtturmamaya çalışıldı demek için çokta akıllı olmaya gerek yok .AKP içinde olan vicdan sahiplerine soruyorum AKP Millet vekillerine soruyorum Şehitlerimiz için niye "Yas "ilan edilmedi.

40 kişinin üstünde ölenler için mi Yas ilan ediliyor. Şehitlerimiz Terör kurbanı değiller mi ?yoksa Bu Türkiye Devletini yıkma ya çalışan hainlerle işbirliğini hazmede biliyorsanız kabul edip kalın bakalım orada. Yarın ALLAHIN HUZURUN DA nasıl hesap vereceksiniz.Patlayan bombalar TÜRKİYE'NİN KALBİ ANKARA'DA patlatılmıştır. HADEP sükünet çağrısı yaparken el altındanda kominist örgütleri eylem yapmaya TÜRK ASKER VE POLİS lere verebilecekleri kadar zarar vermeye çağırıyor.Şimdiden bu PKK işbirlikçileri eylem hazırlıklarını yapıp eylemlere hazırlanıyorlar.Biz 12 Eylül öncesi Binlerce ÜLKÜDAŞIMI ŞEHİT eden bu satılmıs koministleri iyi biliyoruz Dün orak çekiçli bayrak taşıyan Marmara gemisini batıran ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİNİ yakan bu hainleri iyi biliyoruz biz Ertuğrul Kürkçünün İsrailin iti diye 9 hain öldürüldüğünde onun kurtarıldığını çok iyi biliyoruz.Simdi ne cevap vereceksiniz ak mı kara mı olduğu belli olmayan ihanet işbirlikçilerine vicdanlarınız nereye kadar tahammül edecek.

Suriye Devlet Başkan'ı ile dostluk mesajları yayınlarken Sırf PKK istedi diye karışıklığın çıkmasına sebep olanlara Biz TÜRK MİLLETİ olarak nasıl güvenelim MHPyi CHP ile koalisyon yapmamakla suçlayan AKP liler ve şimdi niye PKK ile işbirligi yapanları suçlamıyorsun .Yoksa sende onların haram paraları ve haram lokmalarını yiyerek mi yaşıyorsun? Cevap veremezsin! Biz ÜLKÜCÜLERİ Vatan hainliğiyle suçlayamazsın .Biz ÜLKÜCÜLERİN midesi haram lokmayı kabul etmez .Haram lokma midemizi bulandırır .Sizin içinizdekiler söylüyor helal olsun vurğun yapıyorlar yaptıkları gibi yıkıyor,satıyorlar;lüks arabaları lüks yaşantı içindeler MİLLETİN sırtından aldıkları ile sizede seçimden seçime iki lokma yemek veriyorlar.İçinde ALLAH korkusu olanlar zararın neresinden dönerseniz kardır Resmi Dairelerden TC yazısını kaldırtan haindir VATANI bölmek isteyen haindir.ŞEHİTLERE Ulusal yas ilan etmeyip hainlere yas ilan eden bir hükümete ne denilebilir ki .Dikkatli olalım önümüzdeki günlerde terör eylemleri artmasın Müslümanın, Müslümana oynadığı oyunu bozalım kardeşlerim .

Özerklik falan filan diyerek TÜRKİYE 'Yİ bölmeye çalışacaklar lanet olsun hainlere ve yerli işbirlikçilerine Bunlara destek veren uşaklarına lanet olsun MÜSLÜMANI MÜSLÜMANA kırdıranlara.Ey TÜRK MİLLETİ Daha ne düşünüyorsun bu gidişin sonu çakallara yem olmak mı ? At Tokadı Vur Mühürü ÜÇ HİLALE TOPLA ÜÇ HİLALİ BAYRAK ALTINDA 1 KASIMDA VER DERSLERİNİ.... Deniz Özkök

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum