DEVLET BAHÇELİ’DEN TARİHİ AYAR

“Tekrar denize dökülmek isteyen varsa seve seve döker, canı kovalanmak isteyen varsa kaçtıkları yere kadar kovalarız!”

Senin Allah’ına kurban, varol Türkmen beyi, çok yaşa Müslüman Türkün Aksaçlısı. Allah yar ve yardımcın olsun, utandırmasın.

Müslüman Türkün Aksaçlısı, Türk devletinin güvencesi Devlet Bahçeli bugün yine tarih yazmış, İsrail vahşetini açıkça kınamış.

Bahçeli, İsrail’e tarihi bir ayar çekmiş: “İsrail, musallat olduğu Harem-i Şerif'ten elini çekmelidir. Kutsallarımıza hürmet etmelidir. Filistinli kardeşlerimizin davaları bizim davamızdır.”

“Kudüs'te dini ve etnik temizlik yapmak için her köhnemiş ve karanlık yolu deneyen siyonizm zihniyeti, muhakkak mağlup edilecektir.”

İsrail’e meydan okuyan Türkmen beyini ayakta alkışlıyorum. Tek kelimeyle süper!

Türkmen beyi, bugünkü tarihi konuşmasında “Müslüman Türk milleti oynanan oyunların farkındadır” diyerek gereken yere gereken mesajı vermiştir.

 Elbette MHP lideri Bahçeli, Türk siyasi tarihinde nadide bir yere sahiptir. Bu hususu açıkça ifade etmekten şeref duyarım... FETÖ, PKK ve diğer eli kanlı katil terör örgütleriyle yiğitçe mücadele eden Lider Devlet Bahçeli ve Erdoğan'dır. Allah onlardan razı olsun...

Türkiye yakın zamanda bölücü terörün arkasındaki gücün Batı dünyası ve ABD olduğunu gördü. Bu FETÖ için de geçerli. Kendi topraklarını bu terör örgütlerine açıyorlar.

Kılıçdaroğlu inatçı, kurnaz, pişkin, sinsi, takiyyeci bir politikacı, yenilgiyi kolay kolay kabul etmiyor.

15 Temmuz öncesi Büyükada'da bir otelde toplanan ajanlar darbe planları hazırlamıştı. Kanlı darbe girişimi başarılı olmayınca FETÖ'nün sahipleri bir yıl sonra yine Büyükada'da bir araya geldi.

İkinci bir Gezi olayı çıkarmak için toplanan ajanlar, emniyet ve istihbaratın başarılı operasyonuyla suçüstü yakalandı. Gezi kalkışmasının arkasındaki isimlerden George Soros'un danışmanı olan Özlem Dalkıran da gözaltına alınan isimler arasında yer aldı.

Kirli oyunda ikinci perde!

Artık sahnede HDP var... Büyükada ajanları tek tek tutuklanınca terör sevici Avrupa çıldırdı. CHP'nin sözde 'Adalet Yürüyüşü' ile kaos emeline ulaşamayan şer odakları şimdi de HDPKK'yı sokaklara sürdü.

Almanya zaten terör örgütüne yıllardan beri destek veriyor.

15 Temmuz darbesinin içinde Almanya var! Neden PKK, Fethullah Gülen terör örgütünden barındırdığı kişileri neden geri versin? Almanya zaten dostumuz değil ki. Hiçbir zaman olmadılar.

Sadece düşmanlarımızı bilelim yeterli. ABD ve NATO müttefik değil en büyük düşmanımızdır. Amaçları Türkiye’yi bölmek, yıkmak isteyenlerin yanında ve onlara son derece destek oluyorlar. Aşırı İslam düşmanı Trump bir avuç PYD-YPG- PKK için 80 milyonluk Türkiye’yi karşısına alıyor.

Vatan, millet ve devletimizin kutlu emanetlerinden can pahasına da olsa taviz vermeyiz! Haysiyetli ve şerefli bir millet olarak yaşayacağız. Tam bağımsızlıktan ödün vermeyeceğiz.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.