DEVLET BAHÇELİYİ SEVMEYEN FİTNE PEŞİNDE KOŞANLAR

 

Fetoşcular, fitneçağcılar, meralcılar, küçük adam sinancılar, profcular, çift kimlikliler, müzmin CHP'liler pkk’lılar ve DHKP-C'ciler pyd'ciler…

Türk’ten İslam’dan ve Ülkücülerden nefret edenler, yeniden vekil olamayanlar, tapındıkları sözde mehdilerinin vaftiz edip, beyinlerini yıkadığı sözde Muhalifler, Kraliçe'nin yetiştirmeleri, fetoşculara itiraz etmesinden dolayı rahatsız olanlar, dünyanın nereye sürüklendiğinden habersiz tipler, kişisel çıkar ve makam peşinde koşup elde edemeyen veya kaybedenler diye uzayıp giden pek çok kişi, Devlet beyi sevmezler.

Sevmemek ne kelime, nefret ediyorlar nefret!

Biz onlar sevmiyor diye değil, O davası olan ve davası için dik duran, bu uğurda canını ortaya koyan ve asla yılmayan Ülkücü bir Genel Başkan olduğu için seviyoruz.

Düşmanları, O'nu saf dışı bırakmak için 47 yıllık mücadelelerinden bir an olsun vazgeçmediler ve vaz da geçmezler.

Bunların Devlet beyi sevmemelerini ve hatta mücadele etmelerini anlıyoruz anlamasına da, MHP içindeki veya dışında kalmış olanların O'nunla mücadeleye yeltenmelerini asla anlamıyoruz.

Hislerine, hırslarına, makam mevki hesaplarına yenilenlerin fark etmedikleri, görmezlikten geldikleri, allem kallem edip saf dışı bırakacaklarını sandıkları Devlet Bahçeli tek başına kalsa dahi onların gücü yetmez. Ablarını, hocalarını, üfürükçülerini kısaca neleri varsa hepsini bir araya getirip karşısına çıkarsalar, alacakları oy yüzde 1 bile olmaz.

Dün kendisine bayrak açıp, hüsrana uğrayan Muhalefet bugün randevu talep eder duruma düşmesinden bile ders çıkaramayanları bekleyen şeyi görmek için allame-i cihan olmaya gerek yok.

Duyuyor ve gözlüyoruz ki, pek çok kişi kazanandan yana olmak için herkese mavi boncuk dağıtıyor. Yine kimileri dün verdikleri ve hiçbiri gerçekleşmeyen tarihleri gibi, halkın gönlünde taht kurmuş olan Devlet Bahçeli’yi devre dışı bırakmaya dönük tarih ve plan üfürüyorlar.

Oysa bu kimse ve çevreler boşa nefes tükettiklerini göremeyecek kadar körler.

Bahçeli'nin hayatının her safhasın da aynı şeyleri söylediği ve aynı duruşu sergilediğini göremeyecek kadar da basiretsizler.

Milletin onu işte bu yüzden sevdiğini, ona işte bu yüzden gönlünü kaptırdığını göremiyorlar.

O'nun bu ana kadar davasına sadakatten ayrılmadığını, birkaç asırdır haysiyeti ayaklar altına alınmış Vatanın sesi olduğunu, her gün milyonlarca halkın ve ülkücülerden dua aldığını fark edemiyorlar.

Bahçeli babamızın oğlu olmadığı gibi, Devlet beyin hatasız bir kul olduğunu iddia edecek kadar hadsiz biri de değilim.

Peygamberlerden başka hiç bir kul hatasız ve masum değil. Mesele hatalar değil, maksattır. Türkiye gibi bütün muhalefet CHP, pkk, Fetöcuların göz diktiği bir MHP’yi idare edenlerin hata etmemeleri akla mugayirdir. Önemli olan hatalı olduğu anlaşılan fiillerin kasıt ve ihanet içerip içermemesidir.

Hayatı gözümüzün önünden akıp gitmekte olan Bahçeli’nin asla davasına ihanet etmeyeceğini görememek büyük bir nasipsizlik!

Karşımızda duran Lider, Türkiye'nin izzet ve şerefini, maddi ve manevi değerini yeniden Türkiye ye göstermiş bir liderdir.

Dik duruşlu, açık sözlü, yürekli, cesur, tavizsiz, azimli, sesiyle gönül teline dokunan, Şehitlerin yanında duygusal, zalimin yanında azametli bu adamın küçük hesaplar uğruna karşısında olmaya kalkmak, hata değil o kimseler için intihar ve bahtsızlıktır.

Başkalarının eksikleri ile uğraşmaktan içine düştükleri bataklığı göremeyen, bu yüzden de Bahçeli’siz bir MHP hayal etmekten başka bir gayesi olmayanların rüzgâra ve tarihe karşı durulamayacağını görmemeleri ne büyük talihsizlik.

Fetö ve ondan önceki muktedirleri ve etraflarında pervane olanları bir düşünün! Nerede onlar? Onları anınca millet ne söylüyor? Bunları düşünün de kararlarınızı ona göre verin.

Bahçeli de fani, sizler de, bizler de.

Hadi fanilerden utanmıyorsunuz, bari Bâkî olanı düşünün, şayet yüreğinizde azıcık bir sızı kalmış ise.

Şifası güç kişilik bozukluğuna müptela olmuş kimselere diyorum ki; MHP’yi ele geçirmek, bu mümkün olmazsa parçalamak uğruna içine düştüğünüz tuzak müptelalığı sizi tarih önünde ne hâle getirecek bir düşünün!

Azıcık bir vicdan kalmış ise düşünün de bu ülke, Türk halkının geleceğine ve kendinize zarar vermeyin.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum