MESELE ADALET DEĞİL, MESELE SOKAKTI!

Şerefli Türk bayrağı bu vatan üzerinde hain ellerin uzanamayacağı yükseklerde ilelebet dalgalanacaktır.

Kişiler kendilerini millet için feda ederler. Türk Milleti'nin büyüklüğü onların omuzlarında yükselecektir.

Onu Ülkücüler yaşatacak, yükseltecek!

Milliyetçi Hareket Partisi oldukça millette korku olmayacaktır. Kendimize güvendikçe Türkiye, Türk vatanı güvencede olacaktır.

Memlekette bela yok edilmiş değildir.

MİT, Büyükada'daki toplantıyı basıp hainleri toplamasaydı "sözde adalet" yürüyüşünün finalinde hesapları başkaydı.

Koray Çalışkan’ın gözaltı kararı FETÖ’nün Büyükada toplantısıyla ilişkilidir. İşin ucu nerelere varacak göreceğiz. Büyükada ihanet toplantısına katılanlar MİT'ten DEVLET'ten böyle bir hamle beklemiyorlardı, şok oldular.

Oysa hesap başkaydı. FETÖ’nün Büyükada toplantısı, yakalanan IŞİD’li teröristler, konvoya saldırı, sonrasında hesaplanan Türkiye hepsi açığa çıkacak. İnsan Hakları Savunucuları adı altında Büyükada'da toplanan İTLER dün Suruç’ta, Kobani’de, Bağlar'da, Sur'da ve 15 Temmuz'da dümendeydi…

*

Kasetçi Genel Müdür, Ablası Meral, yalakçısı Ümit, kimler varsa TEK TEK HESAP VERECEK! Kaçış YOK! Gezi olaylarında halkın yüzde 3'ü sokağa inince “Halk Direnişi”; 15 Temmuz’da halkın yüzde 70'i sokağa inince “Tiyatro” ha?

Siz var ya, şerefsizden de ötesiniz.

Namuslu, şerefli Bir vatan evladı; ülkesi işgal edilirken, evde oturup film izler gibi televizyondan seyreder mi?

Adaletin peşine CHP, barışın peşine HDP, onurun peşine LGBT'nin düştüğü Anadolu’ya Temmuz’da taş değil de yağmur yağdıran Rabbime şükürler olsun.

Demokrasi bombalandı FETÖ'yü savundun, HDPKK'lılar tutuklandı Ülkede demokrasi yok dedin. Hangi terör örgütünü vursak senden ses geliyor.

“Türk Ordusu malın değil” diyorlar! Bunu HDP diyor, Komik! HDP ne derse, CHP'de destek veriyor zaten. Türk Ordusu biziz... Siz haçlısınız! Avrupa’da terör saldırısı olduğu zaman terörü kınayan, aynı terör saldırısı Türkiye’de olduğu zaman “Hükümeti kınayan” Ana muhalefete sahibiz!

*

15 Temmuz’da sokaklara inen halkta yağma, talan ve taciz yapan gördünüz mü? Göremezsiniz! Çünkü o gece geziciler evlerindeydi! Onlar FETÖ'nün kirli oyununu sahnelemişti.. Gezide mesele AĞAÇ değildi, bugün de mesele ADALET değil!

HEDEF İstanbul'da kitleleri SOKAĞA dökmekti. FETÖ avucunu yalar. Gezide devlet kadrosundaydılar ve istedikleri gibi yönlendirdiler. Şimdi aynı şeyleri yapamayacaklar. Biz, doğulusunu da batılısını da, Alevisini de Sunnisini de, kucaklayacak büyük sevgilerle dolu bir davanın mensuplarıyız.

Gidecek başka yerimiz yoktur. Sığınacak başka yurdumuz yoktur. Altında toplanacağımız başka ay yıldızlı bayrağımız da yoktur. Ne Mutlu Türküm Diyene kutlu seslenişi, sonsuza kadar parıldayan ufkumuz olacaktır!

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.