Ülkenin Geleceği İçin Neden MHP

ÖNCE ÜLKEM ve MİLLETİM SONRA PARTİM ve BEN ne demektir biraz açalım..

Özellikle son dönemde benimde sık sık yaptığım eleştirilerin başında AKP VE CHP Nin etkisizliği ve yetersizliği vardı.. Bunu çeşitli nedenlere bağlayarak eleştirmek kolay ve basit olanıydı, bende dahil olmak üzere bir çoğumuz neredeyse hepimiz bunu çeşitli sohbet ortamlarında konuştuk ve tartıstık..

Biraz bu düsturla düşündüğüm de ise farkli sonuclar cıkartabiliyorum.. İpotek altına alınmaya çalışan bir Türkiye, üzerinde hertürlü dizaynı oluşturmak istenen bir AKP ve CHP , Herşeye rağmen mücadelesinden taviz vermeden dik duran bir ÜLKÜ OCAKLARI ve bütün bu karmaşanın ortasında bütün olaylara karşı ülke ve millet bekasından taviz vermeden , partisini bir arada tutan ÜLKÜ OCAKLARI nı her türlü sokak ortamından uzak tutup hedefe yönelten bir genel Baskan syn DEVLET BAHÇELİ.. Birazda onun penceresinden baksak.. Eleştiriyoruz bazen acımasızca , bazen de haddi aşan insanlar yine haddi aşan cümlelerle pervasızca saldırıyor.. Hadsizlik asla ve asla kabul edeceğimiz bir şey degil. Elestirilerimizi yaptıgımız kadarda anlamaya calışmak önemli. . ÖNCE ÜLKEM VE MİLLETİM SONRA PARTİM VE BEN diyen bu aklı anlamak lazım..

Vatansız gelecek olmaz herhalde hepimiz bunu kabul ederiz.. Bugün bizim verdigimiz mücadele Beka mücadelesidir.. Devletimizin bekasi milletimizin varolma mücadelesi daha önemlidir. . Ben anlamaya calıstım çalıstıkca da Genel Başkanımıza hak verdim.. Bu seçim döneminde " ÜLKENİN GELECEĞİNE OY VER "sloganını biraz düşünün. . Neden partinin degilde ülkenin. . Son sözümüzü henüz söylemedik önce ülke bekamız kurtarılmalı ve refaha kavusmalıdır. Milletimiz.. Bu sebeple MHP iktidara mutlak suretle çıkmalıdır. . Mhp' nin İktidari " Milletin Yeniden Dirilişi " olacaktır ve üzerimizdeki ölü toprağını kaldıracaktır. . Millet ve devlet bekası saglandıktan sonra hic şüpheniz olmasın ki bir sonraki durak TURAN olacaktır.. Artık savaşlar meydanlarda mertce değil masalarda kallesce ve kahpece yapılmaktadır.. Yeniden güçlü bir devlet Yeniden büyük bir millet MHP iktidariyla gercekleşecektir.. Hepinizi bu kutlu davada mücadele etmeye davet ediyorum.. İnançla ilk günkü İnançla. . Gecmisimizdeki agabeylerimiz nasıl inandılarsa bizde öyle inanmaliyiz..

Saygı ve sevgilerimle..

Deniz Özkök

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum