YENİ PARTİ DE KİMLER VAR

Meral Akşener üzerinden Türk milliyetçiliği ve Türkçülüğe karşı tarihin en büyük operasyonunu çekmeye çalıştılar. Allahtan Türkmen beyi var

FETÖ,PKK,YPG,IŞİD,DHKP-C aynı hain amaca odaklanmış,aynı karanlık cepheye sürülmüş,isimleri farklı farklı olan Türk ve Türkiye düşmanlarıdır

Tüm Fetöcü, PKKlı, Türk ve Türkiye düşmanları Akşener'i destekliyor. Akşener tüm provakatör ve vatan hainlerinin umudu olmuş durumda.

Akşener Türke biçilen kefenin yeni ismidir. Bugün Fetö cilalı bu küresel tertibi tüm boyutlarıyla ele alacağız. Akşener dosyasını açıyoruz.

Asena diye peşinden koştuğunuz Meral Ablanız PKK'nın ismini bile ağzına alamıyor. Bu ülkede en son ülkücü olacak kişi Akşener ve ekibidir.

Türkün ismen ve cismen tarihten silme projesinin kot ismi Akşenerdir. Müslüman Türk milleti buna asla ama asla müsade etmeyecektir.

Fetö den talimat bekliyordur! Bahçeli şuan ki duruşu ile muhalifleri gömdü! Darbe sonrası Meral iki kelime sonra sus pus

Bahçeli'den tekmeyi yiyince Pensil-Fetö'nün kafeslediği cici kız
Meral hatun yeni parti kuracağı açıkladı

FETÖ daha öncede sonra başbakan olacaksın diye kandırdığı AKŞENER den sonra şimdide ÖZDAĞını kandırdı

"Ümit Özdağ" CHP den kaçan vatansever ve kemalist sol + Ulusalcı Fetö cüler ( değer yargısı olmayan), Ümit özdağının tabanını oluşturur.

"Türkiye'de çok farklı gelişmeler olacak" diyerek darbeden girişiminden önce MHP'den istifa eden FETÖ yandaşı Ümit Özdağ !

Türkeş düşmanı Selçuk Özdağ,kayınbiraderi
Hani şu akşenerin kefil olduğu
Ülkücü görünümlü fitneçağ yazarı FETÖ den tutuklu
İrfan SÖNMEZ


Pensilvanya irtibatlı tükenmişler yeni parti kuruyorlar
Hani evet cikarsaydı 2 parti kalacak MHP bitecekti
Yeni parti ne is.Hayatiniz yalan

Cia FETÖ ve Masonlocalarinin peykleri MHPye darbeyi başaramadılar
15temmuzda kaybettiler
Son barutlari 16 nisanda bitti
Simdi abbaslar yolcu

FETÖ’cülerle bir olup adaleti katledenler, özellikle partimize kumpas kuranlar; ne adaleti,ne ahlakı ağızlarına almasınlar,komik kaçıyorlar.

Yemin ettik yolunda
Kavgamızda;
Zulmün Tiranlarına ,asla Başeğmedik
Davamız ,ilelebed yaşayacak

Bizler,ömrünü davasına adamış ve Yüce Allah’a şükürler olsun ki,her oyun ve hain senaryoya rağmen dimdik ayakta durabilmiş vatan aşıklarıyız

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.