Göksal BEŞKAYA

Göksal BEŞKAYA

Bill Gates "Tanrı'nın işini yapıyorum" derken ne demek istedi?

Bir çok ülkede kullanılan çocuk felci aşısı, Avrupa da ve ABD’nin elit kesimi tarafından kullanılmıyor. İşin ilginç tarafı,  başta Amerikalı yazılımcı, girişimci ve iş adamı Bill Gates  olmak üzere bu elit tabaka gelişmemiş ülke çocuklarına aşı yardımı için sıraya girmiş durumdalar.  Kendi çocuklarına aşı yaptırmazken, milyar dolarlar harcayarak Asya ve Afrika’nın yoksul çocuklarına neden aşı yardımında bulunuyorlar. 

Eski doktoru tarafında "Çocukları  aşısız ve son derece sağlıklıdır"  açıklaması basına yansıyan bay aşı sevicinin "Çocuklarımın aşıya ihtiyacı yoktur" diye açıklaması da bulunuyor. Peki Kendi öz çocuklarına bile aşı yaptırmayan bu adamın yoksul ülkelere  neden aşı kampanyası düzenleyip, ücretsiz aşı yaptırdığını hiç düşündünüz mü ?

https://explainlife.com/bill-gates-former-doctor-says-billionaire-refused-to-vaccinate-his-children-2802/

Bu gariban çocuklar yetersiz beslenme sebebiyle her gün hastalanırken, açlıktan ölürken aşı yerine gıda, su kuyuları, başlarını sokacakları bir ev yapılması daha makbule geçmez miydi? Hayır  geçmezdi!

Çünkü gerçek amacı Afrika’lı gariban çocukların sağlığı değildir! 

Gerçek amacı genetik yapıya saldırarak yok etmektir. 

ABD’de yapılan çalışmaya göre, beyaz ve zengin aile çocuklarının aşı yaptırmadığı ortaya çıkmıştır.https://www.pravda-tv.com/2018/12/bill-gates-ehemaliger-arzt-sagt-der-milliardaer-weigerte-sich-seine-kinder-zu-

"Bugün Dünya'da insan sayısı 6,8 milyar. Bu konuda yaptıklarımız çok iyi !!!   Hizmetlere ilişkin yeni aşılar, sağlık, üreme sağlığı….  Nüfus belki % 10,  belki %15 ( bir milyar insan)  daha düşük olabilir" Derken neyi anlatmaya çalışıyor ? https://youtu.be/gj_FVBBQaJQ

Bill Gates hizmet ettiği ROCKEFELLER örgütünden aldığı talimatla dünya nüfusunu planlamak üzere kolları sıvadığını anlatmaya çalışıyor tabi ki..  Bu "adam"  kimin yaşaması gerektiğini, hangi ırkın  çoğalmaması gerektiği ,hangi ırkın sağlıklı hangisinin sağlıksız kalmasına karar verme hakkının olduğunu  düşünen, tüm insanlığın ortak düşmanı !

Bu yazdıklarımın bir komplo teori olduğunu düşünen veya yanıldığımı düşünenler için linkler koydum. Araştırmak sorgulamak sizin elinizde. Yargıya varmak, aşı yaptırıp yaptırmamak elbette sizin tercihiniz. Merak ediyorsanız Google'dan araştırabilir, çocuk felci aşısıyla Afrika'da bilinçli olarak  felç bırakılan çocukların haberlerine bakabilir siniz.  http://m.haber7.com/afrika/haber/1001573-bill-gates-binlerce-cocugu-felc-etti

Yalnız sadece bakmak yetmez görmeyi de bilmek lazım…  At gözlüğünü bir kenara bırakıp  okumalı, araştırmalıyız.. Araştırmıyorsak da Araştırana saygı duymalı  ve yazdıklarını okumalı, söylediklerine kulak vermeliyiz. Bilgi sahibi  olmalıyız ki fikir  sunabilme hakkımız olsun..

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum
Göksal BEŞKAYA Arşivi
SON YAZILAR