Abdurrahman AYTEKİN

Abdurrahman AYTEKİN

AHLAKSIZİSTAN TEMSİLCİSİNİN RAPORU

Her türlü ahlaksızlığın devlet eliyle yapıldığı bir ülkedir Hollanda. Erkeğin erkekle, kadının kadınla evlendiği, uyuşturucunun marketlerde satıldığı değer yargılarını yitirmiş ahlak yoksunu bir hal almıştır. Buna da özgürlük(!) adını vermiş bir ülkedir ahlaksızistan.
Bu ülkenin Avrupa parlementosu ahlaksızı pardon parlamenteri Kati Piri. Kati Piri Avrupa parlamentosu Türkiye raportörü.
Bu bey mensubu olduğu ahlak yapısıyla hizmet ettiği odaklardan aldığı talimatları uygulamak için düğmeye basmış. 
Bu zat Avrupa Parlamentosuna Türkiye ile müzakerelerin askıya alınması talebinde bulunuyor. Nihayi kararı parlemento verecek. Üyeliğin askıya alınması ne anlam taşıyor peki. Bu duruma gelmesinin altında yatan şey ne.
Bu raportör efendi CHP basın sözcüsü gibi Kemal efendinin ağzıyla konuşuyor.
Atatürk’ün partisini işgal edenler koltuk uğruna ülkesini Avrupalılara şikayet ediyor. Bu karar alınırsa Kemal efendi başkan olacağını sanıyor sanırım.
Ülkeyi ülkesini pazarlamak değilse nedir? Bu zeka problemlinin etrafında danıştığı bu ülkeyi seven bir Allah kulu yok mudur ki yaptığının nelere mal olacağını söylesin?
Ekonomik olarak Türkiye’ye savaş açan Haçlı ordusu 2020 gelmeden ülkemizi bağlayacak dünya devleri kategorisinde olmasının önünü açacak Lozan yaptırımlarından kurtulacakken taviz alacak yaptırımlar peşine düşmüşlerdir.
Yazık ki içerdeki işbirlikçileri de onların ekmeğine yağ sürecek izansızlıklara kapılmış gidiyorlar. 
Ülkesini makam uğruna Haçlı zihniyetine pazarlayana ne denir?
Ne Haçlı, ne territleri (!), ne de siyasi işbirlikçileri başaramayacaklar. Zira son ülkücü son nefesini verene dek hiç bir şer hesabı tutmayacaktır. TUTTURMAYIZ...

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile
yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.